Trwa ładowanie...

Janusz Korwin-Mikke u Jacka Gądka: mężczyzna jest traktowany jak bezpłatny dawca nasienia

Pamiętajmy, że procent kobiet, które są przeciwko aborcji jest wyższy niż mężczyzn. To mężczyźni chcą móc się łatwo pozbyć tego kłopotu. Kobiety w większości są przeciwko aborcji - stwierdził w programie "WP rozmowa" Janusz Korwin-Mikke, lider ugrupowania "Wolność".

d3k10q2
d3k10q2

- Chciałbym to prawo zmienić, ale nie ruszałbym tej ustawy, bo jak się ruszy, to będzie nieszczęście - stwierdził pytany przez prowadzącego program, czy jest za obecnie obowiązującą ustawą dotyczącą aborcji, czy też opowiada się za jej zmianą.

Dopytywany przez Jacka Gądka, czy chciałby obowiązujące prawo zaostrzyć, czy raczej zliberalizować, odparł pytaniem na pytanie: "Co to znaczy bardziej liberalne?".- Jeżeli można zabijać więcej ludzi, to prawo nie jest liberalne, tylko jest drastyczne - stwierdził.

Gość programu zwrócił uwagę na fakt, że w dyskusji o aborcji zupełnie zapomina się o prawach ojca.

- Skoro kobieta mówi, że ona o tym decyduje, to dlaczego ja mam płacić alimenty? Mężczyzna jest tylko bezpłatnym dawcą nasienia, i tak być nie może - stwierdził Korwin-Mikke.

d3k10q2

Przyznał, że osobiście nie jest zwolennikiem aborcji. Jeśli jednak kobieta już się na nią decyduje, to musi najpierw zapytać o to ojca dziecka. - Nie może być aborcji, bez zgody ojca - stwierdził gość programu "WP rozmowa".

Zobacz cały odcinek programu "WP rozmowa":

d3k10q2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k10q2
Więcej tematów