Trwa ładowanie...
d1054sb
IAR

Janusz Korwin-Mikke: Polską rządzą komuniści

Kandydat na prezydenta, Janusz Korwin-Mikke podczas wyborczego spotkania z mieszkańcami Pabianic (Łódzkie) przekonywał, że Polską rządzą komuniści, Europa bankrutuje, a przykładem na poprawę jakości życia i rozwoju narodu są Chiny.
Share
Janusz Korwin-Mikke: Polską rządzą komuniści
Źródło: PAP, Fot: Marcin Bednarski
d1054sb

Janusz Korwin-Mikke mówił o swoich planach walki z bezrobociem, które miałoby zniknąć dzięki likwidacji płacy minimalnej i zasiłków dla bezrobotnych. - Podatek dochodowy powoduje bezrobocie w sposób oczywisty, ponieważ mamy zasadę, że człowiek, który pracuje, karany jest grzywną zwaną podatkiem dochodowym, a człowiek który nie pracuje nagradzany jest zasiłkiem dla bezrobotnych - powiedział.

Janusz Korwin-Mikke dodał, że bezrobocie jest sztucznie utrzymywane przez rząd, po to, by siła robocza była tańsza, a - dzięki temu - ceny naszego przemysłu bardziej konkurencyjne.

Lider partii KORWiN mówił również, że nie wierzy w sondaże, według których w wyścigu o fotel prezydenta zajmuje obecnie czwarte miejsce: za Bronisławem Komorowskim, Andrzejem Dudą i Pawłem Kukizem. - Ja nie wierzę, że pan Komorowski, po tym co zrobił na Ukrainie, ma więcej niż 30 proc. Twierdzę, że sondaże kłamią - powiedział Janusz Korwin-Mikke.

Na spotkanie z kandydatem partii KORWiN na prezydenta przyszły tłumy pabianiczan - w większości młodych ludzi.

Janusz Korwin Mikke spotyka się dziś jeszcze z mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa i Wielunia.

d1054sb

Podziel się opinią

Share
d1054sb
d1054sb
Więcej tematów