Trwa ładowanie...
d1shagf

Janusz Dzięcioł nie żyje. Kogo pokonał w I edycji Big Brothera?

W czwartek w wypadku samochodowym zginął Janusz Dzięcioł. Polityk zyskał sławę po zwycięstwie w I edycji Big Brothera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Dzięcioł nie żyje. Był zwycięzcą I edycji Big Brothera
Janusz Dzięcioł nie żyje. Był zwycięzcą I edycji Big Brothera (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
d1shagf

I edycja Big Brothera rozpoczęła się 4 czerwca. Do udziału w programie zgłosiło się ok. 10 tys. osób. Ogromne zainteresowanie programem nie powinno dziwić. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę wynoszącą 500 tys. zł.

Ostatecznie spośród wszystkich chętnych, do udziału w programie zaproszono 15 osób. To one na oczach milionów widzów stoczyły walkę o zwycięstwo w programie.

I edycja Big Brother

Zasady programu wydawały się bardzo proste. Uczestnicy wprowadzają się do domu Wielkiego Brata. Ich codzienność transmitowały dziesiątki kamer rozmieszczone w całym budynku.

d1shagf

Uczestnicy mieli obowiązek wykonywać polecenia wydawane przez Wielkiego Brata. Raz na dwa tygodnie, a później raz w tygodniu odbywała się nominacja, podczas której uczestnicy nominowali parę uczestników do opuszczenia programu. Widzowie oddawali głosy na zagrożonych, dzwoniąc lub wysyłając SMS-y.

I edycja Big Brothera cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Każdy odcinek oglądało średnio 4,5 mln widzów. Największą popularnością cieszył się finał, który oglądało aż 10 mln widzów.
Zwycięzcą I edycji Big Brothera został Janusz Dzięcioł. Podium uzupełniły Manuela Michalak i Małgorzata Maier.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w wypadku

Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera oraz poseł VI i VII kadencji zginął w piątek 6 grudnia w wypadku samochodowym. Z ustaleń Gazety Wyborczej wynika, że prowadzone przez niego auto wjechało pod pociąg relacji Toruń Główny-Grudziądz. Do wypadku doszło na przejeździe w Białym Borze.

d1shagf

- Janusz był naszym parlamentarzystą, bardzo poważnie traktował swoją pracę poselską. Był lubiany w regionie, szczególnie dużo czasu poświęcał na pracę w małych środowiskach, miejscowościach – wspomina w rozmowie z WP Tomasz Lenz.

Znaczące zmiany w sondażu dla PO. Beata Kempa komentuje

d1shagf

Podziel się opinią

Share

d1shagf

d1shagf
Więcej tematów