Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Jakie jest najmilsze miasto w Polsce? Rusza finałowe głosowanie w akcji Milka

15 czerwca br. ruszyło głosowanie na Augustów, Krynicę-Zdrój i Rawę Mazowiecką w ogólnopolskiej akcji „Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!”. O tym które miasto powinniśmy wspierać w drodze do finału pomogą nam specjalnie przygotowane filmy zrealizowane wspólnie z mieszkańcami. Będzie je można obejrzeć a następnie zagłosować na wybrane miasto poprzez wysłanie wirtualnych przytuleń na fioletowastrona.pl i Facebooku. Nagrodą dla zwycięskiego miasta jest promocja w ogólnopolskich mediach o wartości aż pół miliona złotych. Wielki finał akcji z udziałem gwiazd polskiej sceny w każdym z trzech miast już 6 lipca.

Share
Jakie jest najmilsze miasto w Polsce? Rusza finałowe głosowanie w akcji Milka
Źródło: Materiały prasowe
d36ldca

W ramach akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” poszukujemy najbardziej sympatycznej miejscowości w Polsce, czyli takiej w której mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie. A w dodatku są tacy nie od święta czy na pokaz, ale na co dzień, bezinteresownie. Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy poprzez wysyłanie wirtualnych przytuleń wyłonią najmilsze miasto w Polsce.

d36ldca

Pierwsza faza akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”, w której Polacy dopingowali swoje ulubione miejscowości trwała do 25 maja. Przejawy zaangażowania w zabawę były przeróżne: ludzie przytulali się na ulicach, robili zdjęcia z fioletową krówką, organizowali imprezy zaczynając od turniejów Zumby, a na klubowych kończąc. Pomysłowość rodaków i tym razem nie zawiodła! W kolejnym etapie organizatorzy konkursu sprawdzali jak mili są Polacy. Specjalni reporterzy Milki podróżując po Polsce fioletowym busem poszukiwali życzliwych oraz pomocnych ludzi. Relacje z ich przygód można nadal śledzić na fioletowastrona.pl i w kanale YouTube.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

W niedzielę, 6 lipca br. odbędzie się Wielki Finał, podczas którego Polacy poznają zwycięzcę akcji „Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!”. W trzech miastach-finalistach jednocześnie zorganizowane zostaną rodzinne imprezy plenerowe. Przez cały dzień mieszkańcy miast i ich goście będą mogli brać udział w niecodziennych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów: koncertach z udziałem gwiazd, zabawach oraz konkursach z nagrodami. Najważniejsze wydarzenia w trakcie imprez będą relacjonowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Wielki finał na żywo zobaczą miliony Polaków w telewizji TVN.

Więcej informacji o akcji jest dostępnych na stronie akcji "Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!” fioletowastrona.pl.

d36ldca

Podziel się opinią

Share
d36ldca
d36ldca
Więcej tematów