Trwa ładowanie...
d4cnl0k

"Jaka to melodia?" z nową godziną emisji. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Robert Janowski długo walczył o to, aby program zachował swoją formułę. Walka okazała się zwycięska, a widzowie już niebawem będą mogli zobaczyć odcinek z nowej serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski
Robert Janowski (PAP)
d4cnl0k

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, emisja nowych odcinków programu "Jaka to melodia?" rozpocznie się od 28 sierpnia. Do tej pory widzowie mogli oglądać show o godzinie 17:55. Teraz godzina ulegnie zmianie, a widzowie będą mogli oglądać swój ulubiony program nieco później, czyli o 18:55, tuż przed "Wiadomościami". Producentem dalej pozostaje firma Media Corporation, a prowadzącym Robert Janowski.

TVP1 zwiększa też liczbę premierowych odcinków i "Jaka to melodia?" będzie nadawany również w soboty i niedziele. Dotychczas emisja odbywała się tylko w dni powszednie. Dodatkowo produkcja ma być realizowana w jakości HD.

d4cnl0k

W połowie czerwca magazyn "Flesz" poinformował, że Robert Janowski rozstaje się z Telewizją Polską, ponieważ nadawca zmienia formułę show, dodając do repertuaru m.in. pieśni patriotyczne. Finalnie zmiany nie zostaną wprowadzone, o czym Robert Janowski poinformował na Facebooku:

- Stoczyliśmy (…) wojnę o teleturniej „Jaka to melodia?” i wygraliśmy. Program zostaje w niezmienionej formule, producent Media Corporation nadal będzie czuwał nad jakością, a i prowadzący, oprócz kilku dodatkowych siwych włosów, też wciąż ten sam. Jedyna zmiana, dobra zmiana, to nowy sezon w systemie HD.

Będziecie oglądać nowe odcinki?

d4cnl0k

Kurdej-Szatan dementuje: "Maż nie dostał propozycji prowadzenia "Jakiej to melodii"

d4cnl0k

Podziel się opinią

Share
d4cnl0k
d4cnl0k
Więcej tematów