Trwa ładowanie...
23-01-2015 13:46

Jak zdobyć Everest w centrum Warszawy? W sobotę Mariott Everest Run!

Idea Marriott Everest Run zrodziła się z czyjegoś nieosiągalnego dziś marzenia zdobycia najwyższej góry świata. Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK znalazła sposób na to, żeby spełnić to marzenie w samym centrum Warszawy. W jaki sposób?

Jak zdobyć Everest w centrum Warszawy? W sobotę Mariott Everest Run!Źródło: WawaLove.pl
d41bo4h
d41bo4h

Żeby wspiąć się na ośmiotysięcznik w Warszawie, należy 65 razy wejść na szczyt Hotelu Marriott. Na to wyzwanie uczestnicy będą mieli 24 godziny. Podczas każdego wejścia do pokonania będą 42 piętra o łącznej wysokości 136,5 m. Powrót na dół odbywa się windą. Przerwy między poszczególnymi wejściami mogą być dowolnie długie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 stycznia 2015 roku. Start o godz. 8:00. Zabawa pozbawiona jest rywalizacji czasowej - ma formułę jedynie osobistego wyzwania.

Jeśli nie Everest to może Gubałówka?

W imprezie mogą wziąć udział także ci, którzy stawiają sobie mniej spektakularne cele. Będzie można zdobyć m.in. Gubałówkę (9 wejść), Rysy (19 wejść), Mont Blanc (36 wejść) czy choćby Empire State Building (3 wejścia). Swoją próbę sił można zakończyć w dowolnym momencie przed upływem limitu czasu. Po zakończeniu swojej „wyprawy” każdy uczestnik, który zgłosi się do biura zawodów, otrzyma imienny certyfikat z informacją o szczycie/wieżowcu, na który się wspiął.

Wyzwanie już w tej chwili podjęła grupa strażaków, która ma zamiar wspinać się w pełnym oprzyrządowaniu!

d41bo4h

- Przygotowujemy też specjalne zaproszenia dla VIP-ów - znanych osób ze świata biegania, mediów oraz związanych ze środowiskiem wspinaczkowym - mówią organizatorzy.

Przez 24 godziny do dyspozycji uczestników będą strefy odpoczynku (na górze i na dole), depozyt oraz szatnie i zaplecze sanitarne. W pakiecie startowym każdy otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę, chustę wielofunkcyjną, podstawowy zestaw energetyczny oraz kupon na jeden posiłek regeneracyjny.

Uczestnicy, którym uda się zdobyć Mount Everest (pokonają 65 razy wysokość 42 pięter), zostaną wyróżnieni przez organizatorów nagrodami specjalnymi.

Wpisowe każdego uczestnika zostanie przekazane na rzecz Fundacji Wsparcia Ratownictwa RK - organizatora Marriott Everest Run. Gospodarzem biegu jest Hotel Marriott.

Wszelkie informacje na temat biegu dostępne są na stronie www.everestrun.pl.

d41bo4h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41bo4h
Więcej tematów