ycipk-1i8x8e

"Jak się rozmnażają geje?". Osobliwe żarty posła Sanockiego w Sejmie

Przed posiedzeniem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka poseł Janusz Sanocki tryskał "humorem". Serię jego kontrowersyjnych kawałów zarejestrowały kamery telewizji TVN. Głównym tematem żartów parlamentarzysty byli geje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Sanocki słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi
Janusz Sanocki słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi (East News)
ycipk-1i8x8e

Janusz Sanocki jest posłem niezrzeszonym. Mandat zdobył z listy Kukiz'15. Jest również członkiem sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. 14 marca przed obradami komisji Sanocki postanowił nieco sobie pofolgować i, przekonany, że jego słowa nie są nagrywane, zadał pozostałym członkom komisji kilka "zagadek".

- A wiesz, jak Jasiu się pyta w szkole: proszę pani, a jak się rozmnażają geje, przez podział czy przez pączkowanie? A pani mówi: Jasiu, ani tak, ani tak - przez indoktrynację - mówił rozbawiony.

Poseł miał w zanadrzu również "dowcip" dotyczący wojskowości. - Albo tak jak gej rzuca granat. Wiesz, jak gej rzuca granat? A masz, ty wstrętny wrogu - opowiadał.

ycipk-1i8x8e

Zobacz także: Apel Andrzeja Dudy do opozycji ws. polityki zagranicznej

Kawały o gejach to nie pierwsza wpadka parlamentarzysty. W czerwcu ubiegłego roku, również podczas posiedzenia Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Sanocki miał poważną scysję z posłem PO Arkadiuszem Myrchą. - Nie przerywaj mi, gówniarzu! Nie przerywaj mi jak mówię! Potem będziesz sobie mówił! - krzyczał wówczas poseł.

Szerokim echem odbiła się również korespondencja Janusza Sanockiego z przedstawicielem fundacji Viva!. W odpowiedzi na wiadomość aktywisty poseł odpisał: "W d... mam pańskie uwagi. Uważam pana za durnia". Sanocki szybko przeprosił, twierdząc, że "podkusił go diabeł" i obiecał, że "więcej nie będzie".

ycipk-1i8x8e

Źródło: TVN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1i8x8e

ycipk-1i8x8e
ycipk-1i8x8e