Trwa ładowanie...
d4aoc3f
d4aoc3f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
harry potter

J.K. Rowling odsłania tajemnicę szóstej części Harry'ego Pottera

Joanne K. Rowling, autorka Harry'ego
Pottera, uchyliła rąbka tajemnicy, ujawniając czytelnikom pierwsze
zdania szóstej części przygód Harry'ego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4aoc3f

"Wyglądał niczym stary lew" - czytamy w pierwszych słowach książki "Harry Potter i Książę Półkrwi".

Kolejne wersy wprowadzają czytelnika w atmosferę jeszcze większej tajemniczości: "W płowej grzywie i krzaczastych brwiach miał szare kosmyki włosów. Za szkłami okularów ukrywały się żółtawe oczy. Poruszał się z pewną gracją, mimo że lekko kulał".

Dwa pierwsze zdania z niecierpliwością oczekiwanej szóstej części przygód Harry'ego może przeczytać każdy, kto uzyska w internetowej grze odpowiednią liczbę punktów i złamie kod.

Rowling naturalnie nie zdradza swoim fanom, kogo opisuje - ale być może jest to tytułowy książę?

d4aoc3f

Podziel się opinią

Share

d4aoc3f

d4aoc3f
Więcej tematów