Trwa ładowanie...

Internautki przemówiły. "Kwiaty przyjmę od każdego"

Tusk, Kaczyński, Cymański, Biedroń - to tylko kilka nazwisk, które przewijają się wśród komentarzy naszych internautek. Na dziejesie.wp.pl piszecie, od którego z polityków przyjęłybyście kwiaty z okazji Dnia Kobiet.

Share
Internautki przemówiły. "Kwiaty przyjmę od każdego"Źródło: East News, fot: Paweł Dąbrowski
dt9vxzh

Ponad 300 komentarzy w niespełna godzinę. Tyle odpowiedzi internautek udało zebrać się redakcji dziejesie.wp.pl pod zamieszczonym na facebooku pytaniem.

"Od Pana Jarosława Kaczyńskiego. Dobry polityk, strateg i wspaniały człowiek" - odpowiedziała pani Anna. Nie była to odosobniona wypowiedź. Nazwisko prezesa Prawa i Sprawiedliwości pojawiło się jeszcze kilkadziesiąt razy. Wśród pań, które chętnie przyjęłyby dziś kwiaty z ręki prezesa, była także pani Krystyna: "Od prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Szacunek dla Pana" - pisała.

Wśród nazwisk polityków znane twarze

Wśród osób związanych z partią rządzącą pojawił się także premier Mateusz Morawiecki, prezydent Andrzej Duda, a także Tadeusz Cymański. "Od pana Cymańskiego. Lubię jego poczucie humoru" - podkreśliła pani Renata.

dt9vxzh

Jednym z najczęściej pojawiających się nazwisk okazał się także Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej. "Tylko od Donalda Tuska" - zapewniała pani Elżbieta, której wtórowały także inne internautki, jak chociażby pani Dorota: "od Donalda Tuska. To wspaniały polityk i złoty człowiek" - tłumaczyła.

Dużą sympatią naszych internautek cieszył się także szef i założyciel partii Wiosna. "Od Biedronia, chyba nasz najprzystojniejszy polityk" - pisała Wiktoria. "Tylko Robert!" - dodała z kolei pani Bożena.

Zobacz także: Marszałek Terlecki na wojnie. Zdjęcie hitem internetu

Wymienionych nazwisk jest znacznie więcej. Jeżeli któryś z polityków nie znalazł się jednak na liście, uspokajamy, wśród naszych internautek są także panie, które w tym wyjątkowym dniu przyjmą kwiaty bez względu na to, kto by je wręczył. Jedną z takich osób jest pani Barbara: "w takim dniu jak dziś, kwiaty przyjmę od każdego" - zapewniła kobieta.

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dt9vxzh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt9vxzh
dt9vxzh
Więcej tematów