Trwa ładowanie...

Internauci WP.PL o katastrofie Boeinga 777: nie uda się ustalić przyczyn

Ponad 57 proc. internautów biorących udział w internetowej ankiecie Wirtualnej Polski uważa, że nie uda się ustalić faktycznych przyczyn katastrofy malezyjskiego Boeinga 777. Przeciwnego zdania jest niecałe 38 proc. użytkowników.
Share
Internauci WP.PL o katastrofie Boeinga 777: nie uda się ustalić przyczyn
Źródło: WP.PL
d2t8b1r

W ankiecie wzięło udział prawie 25 tys. użytkowników. W ocenie zdecydowanej większości internautów (57,37 proc.), świat nie pozna faktycznych przyczyn katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie, który w czwartek został zestrzelony nad terytorium Ukrainy. Przeciwnego zdania jest 37,88 proc. internautów. Tylko 4,75 proc. osób nie ma w tej sprawie zdania. Internetowa ankieta została przeprowadzona w dniach 18-22 lipca br.

Samolot pasażerski Boeing 777 z 298 pasażerami na pokładzie został zestrzelony w czwartek. Ukraińskie władze, a także państwa Zachodu, utrzymują, że zrobili to prorosyjscy terroryści za pomocą dostarczonej przez Moskwę wyrzutni rakietowej Buk M. Rosja odpiera te zarzuty, twierdząc, że za atak odpowiedzialni są Ukraińcy. Prokremlowska prasa ocenia, że prawda na temat katastrofy malezyjskiego samolotu na wschodzie Ukrainy nie wyjdzie na jaw, oskarżając Zachód o zrzucanie winy na Rosję.

d2t8b1r

Podziel się opinią

Share
d2t8b1r
d2t8b1r
Więcej tematów