Trwa ładowanie...
d4k7uhp
ilona felicjańska
21-09-2007 08:00

Ilona Felicjańska ambasadorką marki Samsung


Samsung rozpoczyna współpracę z Fundacją "Amazonki" wspierając
akcję Różowa Wstążka w całej Europie.

Share
d4k7uhp

Swoje działania na rzecz profilaktyki raka piersi rozpoczyna współorganizowaniem Marszu Różowej Wstążki, który odbędzie się 29 września w Warszawie. Z okazji miesiąca walki z rakiem wprowadza na rynek różową serię telefonu J600, której ambasadorką została znana modelka Ilona Felicjańska.

Limitowaną edycję telefonu Samsung J600 wyróżnia różowa kolorystyka i specjalny content. Nawiązujący do akcji Różowa Wstążka, zawiera aplikację instruktażową jak poprawnie wykonać samobadanie piersi, tapety z różową wstążką oraz wybrane dzwonki. Twarzą tej wyjątkowej serii została znana modelka, Ilona Felicjańska, która charytatywnie zaangażowała się w akcję - czytamy w komunikacie.

Za każdy zakupiony różowy telefon J600, Samsung przekaże Fundacji "Amazonki" 50zł. Dodatkowo, przez cały październik Samsung umożliwia wsparcie akcji wszystkim, którzy zarejestrują się na stronie www.samsungfunclub.pl i zasilą w ten sposób konto Fundacji symboliczną złotówką. Wystarczy być posiadaczem telefonu komórkowego - niekoniecznie jednak marki Samsung.

Seria J600 w limitowanej liczbie 500 sztuk dostępna będzie w sprzedaży w wybranych punktach sprzedaży oraz w internetowym sklepie firmy Samsung na www.sklep.samsungmobile.com.

d4k7uhp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k7uhp
d4k7uhp
Więcej tematów