Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na wtorek 4 czerwca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na wtorek 4 czerwca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na wtorek 4 czerwca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości Źródło: iStock.com
d221li2

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Dzisiejszy horoskop zwiastuje ocieplenie relacji rodzinnych, które od dawna potrzebowały wzmocnienia. Poczujesz, że możesz liczyć na wsparcie. Ciepła atmosfera wyniesiona z domu uskrzydli cię i zmotywuje. To korzystny czas na podejmowanie ważnych decyzji. Pomoże ci w tym trzeźwe i obiektywne podejście. Kieruj się zdrowym rozsądkiem – w końcu zawsze był twoim sprzymierzeńcem. Niepokój możesz poczuć tylko w wyniku małych perturbacji finansowych, które jednak nie zagrażają poważnie twojemu budżetowi.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Według horoskopu dziś czeka cię odsłonięcie drugiej, zwykle ukrytej strony osobowości. Poczujesz nieposkromioną potrzebę kontaktu z ludźmi. Będziesz bez opamiętania śmiać się, żartować i opowiadać historie. Ta wersja ciebie wydaje się niektórym bardzo atrakcyjna. Uważaj, bo możesz nieświadomie przekroczyć granice zażyłości i sprawić, że u twojego boku na dłużej pojawi się męczący towarzysz. Spróbuj wycisnąć z dobrego dnia jak najwięcej. Zastrzyk tak pozytywnej energii to rzadkość.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Horoskop mówi, że poczujesz silną pokusę, by zaryzykować. Staniesz przed sporym dylematem – twoje myśli będą krążyć między chłodnymi kalkulacjami a intuicją, która podpowiada kontrowersyjne rozwiązanie. Wybór może zaważyć na twojej przyszłości. Nie daj się zmanipulować. Uleganie wpływom innych w tym przypadku nie skończy się dobrze. Nawet jeśli wybierzesz krętą drogę, pamiętaj, że podążanie nią może cię wiele nauczyć. Wyciągaj wnioski ze swoich potknięć.

d221li2

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-22.05) Jak przewiduje horoskop, dziś możesz mieć problem z punktualnością. Nie daj się stresowi – wiesz, że działa na ciebie niekorzystnie. Wprawdzie czas to pieniądz, ale za tę walutę na pewno nie kupisz zdrowia. Dzięki życzliwości osób z najbliższego otoczenia unikniesz opłakanych konsekwencji spóźnialstwa. Nie rezygnuj z podziękowań za bezinteresowną pomoc. To pomoże przełamać lody w trudnej komunikacji interpersonalnej. Jeśli nie chcesz stać się ofiarą towarzyskiej intrygi, lepiej nie wchodź w drogę mściwemu lwowi.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) W twoim dzisiejszym horoskopie aż roi się od przestróg. Nie wchodź drugi raz do tej samej rzeki, bo teraz możesz w niej zatonąć. Unikaj konfrontacji – w ostatnim czasie cierpisz na niedobór elokwencji i siły przebicia. Przestań też zaprzątać sobie głowę zamartwianiem się na zapas, bo to oddala cię od przyziemnych spraw, które w tej chwili wymagają wytężonej uwagi. Za tobą ciężki czas, ale czarne chmury na horyzoncie zaczynają się przecierać. Jeśli tylko nie wykonasz żadnego desperackiego kroku wstecz, osiągniesz to, na czym ci zależy.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Zgodnie z horoskopem wir zdarzeń, jaki do tej pory cię wciągał, okaże się jeszcze silniejszy. Dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem zmęczenia i rezygnacji, co nie znaczy, że zabraknie w nim przebłysków nadziei na lepsze jutro. Zaczniesz chętniej wyciągać rękę po swoje – w końcu nie masz nic do stracenia, a możesz wiele zyskać. Przez chwilę skup się na własnych korzyściach, o których zdarza ci się często zapominać. Masz szansę wzmocnić swoją pewność siebie – żal z niej nie skorzystać.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Horoskop ostrzega, że dziś może ci się zdarzyć wybuch niekontrolowanego gniewu. Pohamuj swoje emocje – wszystko wskazuje na to, że sytuacja nie jest tak poważna, jak mogłoby się wydawać. Jeśli nie rozdmuchasz całej sprawy niepotrzebnie, szybko rozejdzie się po kościach. Wiedz, że umiejętność panowania nad sobą nierzadko potrafi ustrzec przed konfliktami, a tobie potrzeba teraz wielu stronników. Rozjuszone nerwy najlepiej uspokoić w samotności. Raz ujawniona słabość rzuci się cieniem na twój wizerunek.

d221li2

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08-22.09) Według horoskopu masz szansę, by zabłysnąć swoimi kwalifikacjami w sferze zawodowej. Jeśli tylko uruchomisz rozleniwione szare komórki, nieoczekiwanie wpadniesz na genialny pomysł, który sprawi, że mocno zapunktujesz u przełożonego. Wystrzegaj się jednak zbyt swobodnego tonu. W twojej sytuacji najbezpieczniejsza jest pozycja dystansu. Zachowaj również ostrożność za kółkiem i powstrzymaj się od czynności potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia. Lepiej dziś nie kusić losu.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) W twoim horoskopie na dziś pojawiają się optymistyczne prognozy. Szybko uporasz się z obowiązkami i zostanie ci sporo czasu wolnego na przyjemności. Problemy odejdą w niepamięć, a na drobne niepowodzenia przymkniesz oko dzięki świetnemu nastrojowi, w jaki wprawi cię błogie lenistwo. Los będzie sprzyjał ci na tyle, że poczujesz powiew świeżości nawet w sferze uczuciowej. Jeśli jesteś w związku, twoja relacja zostanie dziś wzmocniona, jeżeli natomiast dopiero szukasz miłości, istnieje spore prawdopodobieństwo, że wreszcie ją znajdziesz.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Horoskop podpowiada, że dziś skorpiony powinny skupić się przede wszystkim na sprawach zawodowych – postawić na aktywność i kreatywność. Możesz mierzyć naprawdę wysoko, bo nawet bardzo ambitne plany mają szansę na pomyślną realizację. Musisz uzbroić się w oręż pewności siebie, bo ktoś, z kim przyjdzie ci się skonfrontować, będzie wykazywał nieprzejednaną postawę. W domu nie dodawaj sobie zajęć. Po ciężkim dniu musisz odpocząć i zregenerować siły.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Horoskop zapowiada, że dzisiaj wydarzy się coś, dzięki czemu uświadomisz sobie, że tkwisz w bardzo skomplikowanych i niezdrowych relacjach. Twoje wybuchy gniewu i frustracji są spowodowane narastającym żalem. Potrzebujesz wsparcia i zrozumienia, nie otrzymujesz jednak ani jednego, ani drugiego. Więcej inwestujesz, niż zyskujesz. Oczyszczenie atmosfery przez szczerą rozmowę to jedyne, co może zmienić sytuację. Otwórz się wreszcie i niczego nie ukrywaj. To Twoja szansa.

d221li2

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Jak przewiduje horoskop, dziś staniesz się dla kogoś prawdziwym autorytetem i skarbnicą życiowej mądrości. Masz w sobie tak duże pokłady empatii, że potrafisz uleczyć nawet złamane serce. Bezinteresowna pomoc cię wzmacnia, lecz niestety absorbuje całą twoją uwagę. Tymczasem istnieje pewna kwestia, którą musisz się zająć, i to jak najszybciej. Chodzi o finanse. Pieniądze nie spadną z nieba. Jeśli chcesz odłożyć większą kwotę, pomyśl o dodatkowym źródle dochodu.

d221li2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d221li2
d221li2
Więcej tematów