Trwa ładowanie...
d1q1qmq
horoskop

Horoskop dzienny na wtorek 26 maja 2020. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop

Szczęście, miłość, a może dzień pełen zmartwień? Co przygotował los na wtorek 26 maja? Sprawdź horoskop dzienny, żeby wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na wtorek 26 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na wtorek 26 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (Istock)
d1q1qmq

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny głosi, że dziś dużo energii poświęcisz pracy. Twoje starania zauważy szef i mimo, że pochwali to też zapamięta. Może dostrzec w Tobie konkurencję i zacząć Cię bardziej obserwować. Uważaj co mówisz i komu. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

d1q1qmq

Ryby (19.02-20.03) Dziś będziesz bardzo pomocny i uczynny. Nawet wobec osób obcych. Dzięki temu będziesz miał okazję poznać nową ciekawą osobę. I choć nie podejdziesz do tego poważnie , to już wieczorem możesz dostać propozycję randki. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Ktoś nagle zapragnie się z tobą skontaktować i porozmawiać. Z jednej strony usłyszysz parę nowinek ,ale z drugiej możesz być poproszony o pomoc. Zanim się zgodzisz dowiedz się dokładnie o co chodzi. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-22.05) Horoskop dzienny przewiduje, że będziesz przyciągać dziś wzrok płci przeciwnej. Dzięki temu poznasz osobę, która zaintryguje Cię i zapragniesz nagle czegoś więcej. Jeśli masz Partnera, to możesz wdać się w romans. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d1q1qmq

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Dziś czeka Cię pracowity dzień ale zaliczysz go do udanych. Nadrobisz zaległości i zakończysz parę spraw. Na dodatek wieczorem spotkasz się z przyjaciółmi i wymienisz najnowsze ploteczki. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Twoje myśli będą krążyć wokół kariery i twoich planów na przyszłość. Zapragniesz wprowadzić zmiany nie tylko u siebie ale i u Partnera. Nie bądź zbyt radykalny w tej kwestii Raku, bo konflikt z Partnerem będzie gotowy. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d1q1qmq

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Według horoskopu dziś poczujesz się panem sytuacji. Na dodatek ktoś pochwali twoje działania i plany. To miło popieści Twoje ego i wprowadzi Cię w bardzo dobry nastrój. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08-22.09) Dziś będziesz bardzo wrażliwa na swoim punkcie. Najmniejsza uwaga lub krytyka spowoduje u Ciebie wybuch złości. O awanturę z Tobą będzie dziś łatwo. Dlatego unikaj tych, o których wiesz, że mogą Ci działać na nerwy. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d1q1qmq

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Twoje optymistyczne podejście do świata uratuje Ci dziś kilka spraw. Swoim urokiem i uśmiechem zjednasz sobie nie jedną osobę i udzielą Ci one potrzebnej pomocy. Wieczorem poczujesz się bardzo szczęśliwa. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Zdaniem horoskopu poczujesz potrzebę zrobienia czegoś nowego w swoim życiu i związku. Zaczniesz zastanawiać się nad romansem, a może w ogóle nad zmianami zasad w związku. Zapragniesz więcej wolności i swobody. Twój Partner może nie być na to otwarty. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d1q1qmq

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Dziś możesz być w rozterce. Czy zapomnieć starą urazę i zacząć od nowa przyjaźń, czy raczej nie zapominać i odciąć się od tej osoby. Nie będzie to łatwa decyzja, bo będą walczyły w tobie dwie przeciwne siły: wybaczenie kontra chęć zemsty. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Rano możesz mieć małe problemy w pracy i lekki zawrót głowy spowodowany natłokiem spraw. Nie denerwuj się, a nad wszystkim zapanujesz. Po południu będziesz już spokojniejszy i zadowolony. Bo wszystko się idealnie uda. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d1q1qmq

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Zakład dziennikarza WP z Jarosławem Gowinem. "Przesyłka dotarła"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1q1qmq

Podziel się opinią

Share

d1q1qmq

d1q1qmq
Więcej tematów