Trwa ładowanie...
d2xgd3m

Horoskop dzienny na wtorek 13 listopada

Horoskop dzienny na wtorek 13 listopada. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na poniedziałek 13 listopada
Horoskop dzienny na poniedziałek 13 listopada (iStock.com)
d2xgd3m

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Nie ma niczego złego w byciu tradycjonalistą, dopóki Twoja postawa nie jest zbyt skrajna. Nie bądź oporny, kiedy ktoś próbuje nauczyć Cię nowych rzeczy. To, że Twoje metody zazwyczaj się sprawdzają wcale nie oznacza, że powinieneś na tym poprzestać. Rozwój w różnych dziedzinach przybliży Cię do awansu.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * Zagubiłeś się we własnych uczuciach i potrzebujesz chwili na przemyślenia. Pamiętaj, by nie podejmować decyzji pochopnie. Zbliża się okres ważnych wyborów. Lepiej dokładnie się zastanowić, niż później żałować. Możesz poprosić bliskich o radę, dokładnie zwierzając im się z całej sytuacji. Miej jednak na uwadze, że w tak ważnej kwestii to do Ciebie należy ostatnie słowo.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Jesteś nadopiekuńczy wobec najbliższych. To normalne, że się troszczysz, jednak powinieneś dać im trochę swobody. Ostatnie dni przysporzyły Ci innych zmartwień. Nie ma potrzeby przejmować się na zapas. Najlepiej będzie, jeżeli poczekasz i uzbroisz się w cierpliwość. Jeśli najbliżsi borykają się z problemem i mają do Ciebie zaufanie, prędzej czy później w końcu się zwierzą.

d2xgd3m

Horoskop dzienny dla byka

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Uważaj, w Twoim otoczeniu są fałszywe osoby, które zrobią wszystko, żeby osiągnąć swój cel. Bądź czujny. Nie pożyczaj pieniędzy tym, do których nie masz zaufania i nie zwierzaj się z myśli, które mogłyby zostać wykorzystane na Twoją niekorzyść. Nie prowokuj jednak awantur z ludźmi, przy których czujesz się niekomfortowo. Bądź dobrym obserwatorem, ale zbytnio się nie wychylaj. Ich zachowanie wkrótce los zweryfikuje sam.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Nie zaniedbuj swojego zdrowia.. Jesteś zapracowaną osobą, która ciągle żyje na pełnych obrotach. Samorealizacja jest ważna, ale po drodze na szczyt nie powinieneś zapominać, jak ważny jest stan zdrowia. Spodziewasz się luźniejszych dni. Zamiast wynajdować sobie kolejne obowiązki, zrób profilaktyczne badania. Przed Tobą ważne wyzwanie. Musisz mieć siły, żeby je podjąć.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Los sprzyja sprawom miłosnym. Masz pozytywną aurę, która będzie przyciągać do Ciebie adoratorów. Sprawę komplikuje fakt, że brakuje Ci zdecydowania. Z jednej strony masz świadomość, że powinieneś w spokoju poukładać myśli i zamknąć pewien rozdział. Z drugiej, kręci się wokół Ciebie wiele pozytywnych osób i wiesz, że taka szansa może się nie powtórzyć. Nie działaj pochopnie. Przyjmij metodę małych korków i w spokoju czekaj na rozwój sytuacji. Wkrótce zrozumiesz, czego chcesz.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Ktoś zarzuca Ci błędy, które notorycznie sam popełnia. Nie pozostawiaj tego bez komentarza. Zamiast skrycie się złościć, spróbuj spokojnie porozmawiać. Stanowczą postawą udowodnisz, że umiesz walczyć o swoje. Wieczorem staniesz w obliczu trudnego dylematu. Dobrymi doradcami będą osoby spod znaku lwa i ryb.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Nie bój się zmian. Są potrzebne, ponieważ kształtują nasz charakter i pogląd na pewne sprawy. Ktoś złoży Ci ciekawą propozycję. Będziesz mieć też więcej czasu dla siebie, który warto wykorzystać. Nie opieraj się przed nowościami. Los szczególnie sprzyja dalekim podróżom. Uważaj tylko, żeby umiejętnie dobierać kompanów. Osoby spod znaków skorpiona i wodnika mogą być skore do konfliktów.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Wreszcie będziesz mógł odsapnąć od pracy. Spotkasz się ze znajomymi i będziesz mógł omówić nurtujące Cię kwestie. Ktoś niespodziewanie poinformuje Cię o sytuacji, o której nie miałeś pojęcia. Dotyczy osób, które znasz i które nie są Ci obojętne. W trosce o dobro bliskich przypilnuj, by nie powstały złośliwe plotki. Mogłyby być bardziej krzywdzące, niż myślisz.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Uważaj, jesteś chorowity i osłabiony. To nie jest dobry moment na dalekie podróże ani aktywność na świeżym powietrzu. Twój przemęczony organizm niedługo upomni się o swoje. Przed Tobą luźniejsze dni. Wykorzystaj je, aby zregenerować się i nabrać sił. Jeżeli brakuje Ci kontaktów z ludźmi, zamiast wychodzić na miasto, zaproś gości do siebie. Czas spędzony w cieple i przyjemnym otoczeniu doda Ci więcej sił, niż się spodziewasz.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Powiedziałeś komuś kilka przykrych słów i bardzo tego żałujesz. Dostałeś nauczkę, żeby nie działać pod wpływem impulsu. Czasu nie cofniesz, ale nadal możesz naprawić swoje błędy. Dobrym doradcą będzie osoba spod znaku lwa. Opowiedz jej o całym zdarzeniu, a doradzi, w jaki sposób powinieneś przeprosić zranionego znajomego. Chociaż nie jest to łatwe zadanie, Twoja postawa zostanie doceniona.

d2xgd3m

Podziel się opinią

Share

d2xgd3m

d2xgd3m
Więcej tematów