Trwa ładowanie...
d3kszkr

Horoskop dzienny na sobotę 16 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na piątek 16 lutego 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na sobotę 16 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop dzienny na sobotę 16 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. (iStock.com)
d3kszkr

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Nie zostawiaj ważnych obowiązków na ostatnią chwilę. Przed tobą dużo pracy i jeżeli nie zaczniesz rozważnie gospodarować czasem, szybko narobisz sobie zaległości. Chociaż to trudne, zmobilizuj się do pracy. Twoje kompetencje i wiedza w zupełności wystarczą, by podołać powierzonym zadaniom. Pracowitych czeka nagroda.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Niespodziewanie pogłębisz swoje stosunki z osobą, za którą wcześniej nie przepadałeś. Taka kolej rzeczy wpłynie na inne kontakty towarzyskie. Pojawi się okazja do poznania nowej grupy ludzi. Zmiana otoczenia korzystnie wpłynie na twoje samopoczucie i pomoże zapomnieć o pewnej przykrej sytuacji z przeszłości. Szczególne oparcie znajdziesz w osobach spod znaków lwa i raka. Masz szansę zyskać szczerych przyjaciół.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Ostatnio jesteś bardzo zaangażowany w swoje obowiązki służbowe, ale zastanów się, trochę nie przesadzasz. Ciągłe myślenie o pracy odciąga cię od kontaktów z bliskimi, którzy zaczynają tęsknić za szczerą, swobodną rozmową. Zaczynasz też zaniedbywać swoje zdrowie. W wolniejszej chwili powinieneś zrobić profilaktyczne badania.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Konflikt wisi w powietrzu. Nie dogadasz się z pewną osobą, która z pozoru jest cicha i nie śmiała. Nie masz pojęcia o jej złości, ponieważ rzadko nieczęsto ukazuje uczucia. Postaraj się nie reagować gniewem na gniew. To nie przyniosłoby żadnych pozytywnych skutków. Spróbuj uspokoić swojego rozmówcę i poprosić o wyjaśnienie sytuacji ze swojej perspektywy. Cierpliwość się opłaci. Jeżeli będziesz uważnym słuchaczem i okażesz empatię, wkrótce dojdziecie do porozumienia.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Nie daj się wciągnąć w cudze problemy. W Twoim otoczeniu przebywa pewna konfliktowa osoba, która wyrazi jawne niezadowolenie w związku z pewną sytuacją służbową. Nawet jeżeli po części podzielasz jej zdanie, nie powinieneś się wychylać. Dobre intencje to jedno, a impulsywnie działanie to drugie. Stając po jej stronie, szybko narobiłbyś sobie wrogów.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Spodziewaj się powodzenia w sprawach finansowych. Twoje wysiłki nie pójdą na marne i ciężka praca w końcu zostanie doceniona. Pamiętaj jednak, żeby wydawać pieniędzy od razu. Od dłuższego czasu masz pewno marzenie, a łut szczęścia sprawił, że staje się ono coraz bardziej osiągalne. Pamiętaj, że kwestiach finansów możesz polegać na zaufanym znajomym. Zna się na rzeczy i zawsze służy dobrą, szczerą radą.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Znajomy złoży ci pewną propozycję. Chociaż na początku będziesz chciał odmówić wiedz, że warto przyjąć ofertę. Do twojego życia wdziera się rutyna. Czujesz się także przytłoczony dawnymi znajomymi, którzy wkraczają w zupełnie inny etap i mają odmienne priorytety. Niedługo przydarzy się okazja do wkroczenia w nowe towarzystwo. Skorzystaj, szybko poznasz nowych ludzi, z którymi od razu złapiesz wspólny język.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Dziś wszystkie panny są wyjątkowo przemęczone. To nie jest odpowiedni moment na podejmowanie trudnych decyzji ani rozpoczęcie nauki nowych rzeczy. Dobrze ci zrobi relaks w domowych zaciszu lub spotkanie z bliskimi. W godzinach wieczornych usłyszysz zaskakującą wiadomość, która zupełnie zmieni twoje zdanie na temat pewnej sytuacji. Pamiętaj jednak, by nie wyciągać pochopnych wniosków, nim nie usłyszysz dwóch wersji wydarzeń.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Nie daj się obarczać winą za coś, na co nie miałeś wpływu. Pewne osoby źle zinterpretują pewną sytuację i będą szukały winnych. Musisz wykazać się asertywnością. Jeżeli nie obronisz swojej opinii, ucierpi twój autorytet, a w konsekwencji, również opinia pewne osoby na twój temat. Spróbuj jednak nie unosić się gniewem. Działanie pod wpływem impulsu tylko pogorszy sprawę. Rozwiązanie znajdziesz w szczerej, spokojnej rozmowie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Dzień zacznie się wyjątkowo nerwowo. Pewne przypadkowe wydarzenia skutecznie pokrzyżuje ci plany, zmuszając do alternatywnych rozwiązań. Choć początkowo nie będziesz zadowolony z takiego obrotu spraw, w najmniej spodziewanym momencie spotka cię miła niespodzianka. Humor całkowicie wróci ci wieczorem. Ta pora dnia sprzyja kontaktom towarzyskim. Nie siedź sam w domu, tylko otwórz się na ludzi.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Od dłuższego czasu twoje myśli krążą wokół osoby, z którą nie masz kontaktu. Podświadomie za nią tęsknisz i masz wrażenie, że nie wyjaśniliście sobie wielu spraw. Jeżeli chcesz rozwiązać tę sytuację, musisz zacząć działać. Masz do wyboru próbę odnowienia znajomości lub definitywne zamknięcie rozdziału. Ciągle oglądając się za siebie, nie dostrzegasz wielu rzeczy, które dzieją się obecnie.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Szczęście dopisuje ci w sprawach sercowych. Chociaż tego nie dostrzegasz, masz więcej niż jednego adoratora. Osoby, które darzą cię sympatią, mają skrajnie różne charaktery. Nie podejmuj wiążących decyzji, dopóki bliżej ich nie poznasz. Miej na względzie, że najważniejsze cechy, są często głęboko ukryte. W zaistniałej sytuacji nie powinieneś polegać na radach osób trzecich. Właściwy wybór podsunie ci intuicja.

d3kszkr

Podziel się opinią

Share

d3kszkr

d3kszkr
Więcej tematów