Trwa ładowanie...
dnw2c6a

Horoskop dzienny na sobotę 1 grudnia

Horoskop dzienny na sobotę 1 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na sobotę 1 grudnia
Horoskop dzienny na sobotę 1 grudnia (iStock.com)
dnw2c6a

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) To Twój czas, wreszcie zaczynasz realizować plan, który chodził Ci po głowie od dłuższego czasu. Zostaniesz zaproszony na interesujące wydarzenie, na którym będziesz miał szansę poznać ciekawych ludzi. Mimo zmęczenia warto skorzystać z okazji. Pod koniec dnia usłyszysz zaskakującą wiadomość. Ktoś poprosi Cię o radę. Dokładnie przemyśl swoją odpowiedź. Będzie bardziej znacząca, niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Ostatnio wpadłeś w wir pracy, przez co nie miałeś zbyt dużo czasu dla rodziny i przyjaciół. Wreszcie będziesz mógł nadrobić zaległości. Luźniejszy dzień postaraj się w pełni poświęcić najbliższym. Poczucie wsparcia i miło spędzony czas naładują Cię pozytywną energią. Pamiętaj jednak, żeby nie poruszać w koło tematów zawodowych. Poświęć uwagę znajomym i wysłuchaj ich problemów. Oni również przechodzą cięższy czas.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Zostaniesz zaproszony na pewno wydarzenia. Osoba, która tam będzie ma diametralnie inne zdanie w pewnej kwestii. Zaznacz swoje stanowisko tylko wtedy, gdy zostaniesz o to zapytany i nie prowokuj konfliktu. Doskonale wiesz, że najbardziej zależy Ci na osobie przez którą zostałeś zaproszony, a nie innych gościach. Nie zepsuj tego.

dnw2c6a

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Przestań obwiniać się za coś, co nie jest Twoją winą. Niesprzyjające okoliczności skomplikowały sytuację. Nie na wszystko mamy wpływ, a zamartwianie może tylko skomplikować sprawę. Postaraj się nie myśleć o przykrościach i spędzić ten dzień produktywnie. Zacząłeś rozwijać nową pasję. Idź w tym kierunku, jesteś bardziej zdolny niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Ktoś zawiódł Twoje zaufanie. Nie kryj żalu i powiedz szczerze o swoich uczuciach. Skrywanie emocji nie przyniesie niczego dobrego. W końcu wybuchniesz, a Twoja nagła reakcja spowoduje poważny konflikt. Pamiętaj, żeby pod żadnym pozorem nie dać się sprowokować. Trzymaj nerwy na wodzy, a ze sporu wyjedziesz zwycięsko.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) Przed Tobą okres zmian w życiu prywatnym. Pogodzenie ich ze sprawami zawodowymi nie będzie łatwe, ale jesteś wystarczająco silny, żeby sobie poradzić. Wkład włożony w innowacje zaowocuje ze zdwojoną siłą. Sprawy, z którymi miałeś problem wreszcie ulegną poprawie. Pamiętaj jednak, żeby być cierpliwym. Pośpiech nie sprzyja zmianom na lepsze.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) To dobry moment na dalekie podróże. Otoczenie stopniowo zaczyna Cię przytłaczać i potrzebujesz w życiu zmian. Pamiętaj jednak, by umiejętnie dobierać towarzyszy wyjazdu. Ktoś z bliskich Ci osób przechodzi trudny okres i potrzebuje psychicznie odpocząć. Wspólna podróż bardzo by Was do siebie zbliżyła nawet, jakby miała trwać zaledwie jeden weekend.

dnw2c6a

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Zachowaj ostrożność. To, że poprzednie pomyłki uszły Ci płazem wcale nie oznacza, że tym razem będzie podobnie. Skup się na pracy. Zbliża się trudniejszy okres pełen nowych wyzwań. Nie możesz pozwolić, żeby błahe spray odwróciły Twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne. Nie słuchaj rad toksycznych ludzi. Mogą mieć złe intencje.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Bardzo tęsknisz za pewną osobą i to uczucie nie daje Ci spokoju. Twoje uczucia są zrozumiałe. Pamiętaj jednak, że samo rozpamiętywanie nic nie da. Zamiast zamykać się w czterech ścianach opowiedz najbliższym o tym, co czujesz. W najbliższym czasie nie podejmuj kluczowych decyzji. Jesteś rozchwiany emocjonalnie i później możesz żałować wielu z nich.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Masz swoje przyzwyczajenia, przez które zaczynasz oceniać innych ludzi. Masz dobre intencje i chcesz im pomóc, ale pamiętaj, że to osoby dorosłe. Zamiast rozkazywać ogranicz się do subtelnych sugestii. Ludzie o chaotycznym trybie życia wbrew pozorom są często tryskają optymizmem i potrafią zarazić swoim niebanalnym podejściem do różnych kwestii. Może warto wrzucić na luz i otworzyć się na nowości? Ich prywatne decyzje nie będą mieć przecież większego wpływu na Twoje życie.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Zrobiłeś coś, przez co ogarniają Cię wyrzuty sumienia. Zamiast rozpamiętywać swoją decyzję, skup się na rozwiązaniu problemu. Siedzenie z założonymi rękami nic nie pomoże. Jeżeli uważasz, że kogoś zraniłeś nie bój się szczerze przeprosić i wyjaśnić sytuacje. Przyznanie się do błędu zostanie dobrze odebrane, a Ty odzyskasz wewnętrzny spokój.

dnw2c6a

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Po okresie ciągłego zmęczenia i przepracowania spodziewaj się zastrzyku energii. Czynności, które zwykle sprawiały Ci trudność, dzisiaj wykonasz z zaskakującą łatwością. W pełni wykorzystaj dobrą passę. Niedługo los podsunie Ci niepowtarzalną okazję. Będziesz mógł rozwinąć skrzydła i dać upust swojej kreatywności. Niebanalnym pomysłem zaimponujesz komuś, na kim Ci zależy.

dnw2c6a

Podziel się opinią

Share
dnw2c6a
dnw2c6a
Więcej tematów