Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek – 3 grudnia 2018

Horoskop dzienny na poniedziałek 3 grudnia. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek – 3 grudnia 2018
Źródło: iStock.com
d1yl8yd

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03 – 19.04) Zadbaj o swoje zdrowie! Ostatnio mogłeś poczuć się nieco gorzej. Być może to twój przemęczony organizm wysyła alarmujące sygnały abyś zwrócił na niego uwagę. Pamiętaj o diecie i postaraj się zwracać większą uwagę na to co jesz. Barany urodzone na początku kwietnia powinny zachować szczególną ostrożność, bo otacza je ryzyko złamań i oparzeń.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04 – 22.05) Przygotuj się na dobre wiadomości! Być może czeka cię nagła zmiana. Chociaż w pierwszej chwili nowości mogą cię odrobinę wystraszyć, to jednak warto się na nie otworzyć. Pamiętaj, że wyjście ze swojej strefy komfortu może przynieść naprawdę spore korzyści. Zacznij myśleć o swojej przyszłości w jasnych barwach – to również jest pierwszy krok do pozytywnej zmiany.

d1yl8yd

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Być może ostatnio czułeś się zmęczony i przytłoczony. Spróbuj znaleźć chwilę na spędzenie czasu w samotności i naładowanie baterii. Nie wyszukuj na siłę dodatkowych zadań i zajęć - czasem warto odpuścić sobie jeden dzień! Pomyśl o odpoczynku jak o niezbędnym elemencie w twoim życiu, który pozwoli ci być później bardziej wydajnym.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06 – 22.07) Twoja intuicja ostatnio mogła podszeptywać ci, że nie wszyscy w twoim otoczeniu są dla ciebie życzliwi. Postaraj się ich nie oceniać. Zachowaj spokój, a o ich reakcjach pomyśl jako o reakcji obronnej. Być może nieprzyjazna osoba widzi w tobie zagrożenie zawodowe. Niestety strach potrafi czasem przesłonić innym cały świat.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07 – 23.08) Ostatnio odpuściłeś sobie i pozwoliłeś na sporo lenistwa. Teraz, póki nie jest za późno – spróbuj skupić się na pracy i zadaniach, które jakiś czas temu sobie wyznaczyłeś. Metodyczna i konsekwentna praca może przynieść naprawdę sporo korzyści jakich się nie spodziewasz.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08 – 22.09) Być może prześladuje cię ostatnio poczucie winy względem pewnych wydarzeń z przeszłości. Prawdopodobnie powiedziałeś, czy zrobiłeś coś, co mogło kogoś urazić. Mimo to, przestań rozpamiętywać wszystkie błędy - każdemu zdarzają się potknięcia. Jeśli jednak mimo wszelkich starań nie możesz zapomnieć o tych wydarzeniach spróbuj za pomocą wizualizacji uwolnić się od dawnych emocji. Wybacz sobie zaszłości, a od razu odczujesz zmianę.

d1yl8yd

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09 – 22.10) Dzisiejszy dzień sprzyja relacjom towarzyskim. Może warto zadzwonić do dawno niewidzianej znajomej, wyjść na kawę z przyjaciółką czy zorganizować spotkanie ze współpracownikami? Łączenie towarzystw wyjdzie ci na dobre, a twoi znajomi znajdą wspólny język.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10 – 21.11) Musisz zacząć racjonalnie rozgraniczać pracę i odpoczynek. Postaraj się zacząć rozsądnie gospodarować czasem i zadbać o siebie. Nadmiar obowiązków mógł cię ostatnio przytłoczyć. Pamiętaj, że jeśli nie będziesz poświęcał czasu znajomym, wasze relacje mogą na tym znacznie ucierpieć.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11 – 21.12) W najbliższej przyszłości możesz stanąć w obliczu dylematu. Zaufaj sobie i swojej intuicji. Prawdopodobnie w głębi serca dobrze wiesz, co będzie dla ciebie najlepsze, ale boisz się podjęcia odpowiednich kroków. Spróbuj pomyśleć o tym, że cokolwiek postanowisz będzie to dla ciebie dobre.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12 – 19.01) Ten tydzień zacznie się nadzwyczaj spokojnie. Odnajdziesz czas na uporanie się z zadaniami, które od jakiegoś czasu odkładałeś na później. W pracy los będzie ci sprzyjał, a wszystkie obowiązki wykonasz z lekkością i pogodą ducha. Bądź pewny, że zostanie to zauważone i docenione przez innych.

d1yl8yd

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01 – 18.02) Być może ostatnio ktoś nadszarpnął twoje zaufanie. Spróbuj jednak otworzyć się na tę znajomość po raz kolejny. Nie podejmuj żadnych gwałtownych decyzji, bo możesz później ich żałować. Spokojne spojrzenie na pewne sytuacje i relacje może naprawdę pomóc.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02 – 20.03) Na horyzoncie może pojawić się problem, z którym możesz sam nie dać sobie rady. To nic złego poprosić kogoś o pomoc. Wystarczy wypowiedzieć na głos swoje obawy i bolączki, a sytuacja może nabrać jaśniejszych barw i odcieni. Nie bój się również zwrócenia się o pomoc do osób starszych i bardziej doświadczonych.

d1yl8yd

Podziel się opinią

Share
d1yl8yd
d1yl8yd
Więcej tematów