Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 grudnia

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 grudnia. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 24 grudnia
Źródło: iStock.com
d49sk71

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Możliwe, że to nadmiar pracy albo świąteczne przygotowania pochłonęły cię tak bardzo, że całkowicie zapomniałaś o sobie. Przez kolejne dni postaraj się to zmienić i zacznij doceniać siebie. Pamiętaj, że twoje zdrowie fizyczne jest odzwierciedleniem tego, jak sam o sobie myślisz.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Ostatnio coraz częściej myślałeś o kimś ze swojej przeszłości, kto odgrywał bardzo ważną rolę w twoim życiu. Być może pora przełamać się i nawiązać kontakt? Może właśnie krótkie świąteczne życzenia będą idealnym sposobem na rozpoczęcie rozmowy. Warto odnowić znajomości.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Ostatnio do twojego życia mogła wedrzeć się rutyna. Mogłeś poczuć się zniechęcony nadmiarem pracy i zmęczony codziennością. Pamiętaj, że wbrew pozorom, masz wpływ na wszystko, co dzieje się w twoim życiu – bo wszystko zależy od twojej reakcji. Jeśli czujesz się nieszczęśliwy w miejscu w którym jesteś – wiedz, że tylko ty sam będziesz mógł to zmienić.

d49sk71

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Uważaj dzisiaj na relacje z koziorożcem i rybami, bo w waszej znajomości mogą pojawić się konflikty, które ciężko będzie szybko rozwiązać. Nie pozwól jednak, aby jakiekolwiek sytuacje popsuły ci dzisiejszy dzień. Mimo drobnych niesnasek skup się na bliskich, którzy mają na ciebie pozytywny wpływ.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Nie wymagaj od innych więcej niż od siebie. Pamiętaj, że czasem trzeba naprawdę niewiele, aby zmienić energię w grupie ludzi. Jeśli czujesz, że twoi bliscy przestali z tobą współpracować, postaraj się sam wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko dzięki temu możesz zarazić swoją energią innych. Być może trzeba tak niewiele, aby zmienić bieg wydarzeń.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Przez kilka drobnych, nieprzewidzianych sytuacji dzisiejszy dzień zacznie się nerwowo. Mimo wszystko spróbuj zachować dystans do wszystkich wydarzeń i nie pozwól, aby zepsuły ci nastrój. Dobrym sposobem będzie, jeśli z każdej omyłki zaczniesz się… śmiać. Pamiętaj, że dzięki zachowaniu pozytywnego podejścia każde potknięcie stanie się łatwiejsze do zniesienia.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Być może poczułeś się ostatnio urażony tym, jak zachowała się bliska osoba z twojego otoczenia. Pomyśl jednak, że w zmęczeniu każdy z nas może czasem powiedzieć o kilka słów za dużo. Wiele naszych reakcji wynika z lęku – być może strach drugiej osoby nie pozwolił jej na inną reakcję. Postaraj się być bardziej wyrozumiały i nie bierz wszystkiego do siebie

d49sk71

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Ostatnie dni spędziłeś bardzo pracowicie, a wielkie ambicje nie pozwoliły ci na zwolnienie tempa. Nie ma niczego złego w byciu ambitnym i pracowitym, jednak we wszystkim należy zachować umiar. Postaraj się przestać traktować swojego życia jako pasma rywalizacji. Czasem udział w wyścigach może mieć zbyt wielką cenę.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Dzisiaj czeka cię coś nowego – spodziewaj się jakiejś zaskakującej nowiny i wiadomości. Być może rozwiążą się również sytuacje, które od jakiegoś czasu nie dawały ci spokoju. Dzień może przynieść zaczątek zmian w twoim życiu. Nie obawiaj się i postaraj się założyć, że wszystko, co przyjdzie do twojego życia będzie dobre.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Nie zmuszaj się do wykonywania czynności, na które nie masz ochoty i nie sil się na uśmiech, jeśli nie masz na niego siły. Musisz nauczyć się pozwalać sobie na bycie przygaszonym. Nie miej do siebie pretensji, jeśli czujesz się źle. Uświadomienie sobie wszystkiego jest pierwszym krokiem do wyjścia z tego trudnego położenia.

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Spodziewaj się dzisiaj niespodzianki. Być może wreszcie zobaczysz kogoś, za kim od dawna tęskniłeś? Dzisiaj wszystkim wodnikom będzie dopisywać wyjątkowe szczęście. Szybko uwiniesz się ze wszystkimi obowiązkami i będziesz miał chwilę dla siebie!

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02 – 20.03) Być może ostatnio pewna osoba bardzo zszargała ci nerwy. Możesz czuć się poirytowany i zdenerwowany. Pamiętaj jednak, że czasami warto zostawić sytuację losowi. Jeśli ktoś z premedytacją chce sprawić ci przykrość – los odda mu to z nawiązką. Ważne, abyś ty był fair w stosunku do samego siebie.

d49sk71

Podziel się opinią

Share
d49sk71
d49sk71
Więcej tematów