Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d1s8w5g
d1s8w5g

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop uprzedza, że to nie jest najlepszy moment na planowanie, bo nieoczekiwana sytuacja losowa i tak wprowadzi zmiany w twoim harmonogramie. Chociaż na początku nie będziesz zadowolony z takiego stanu rzeczy, wkrótce okaże się, że innowacje były dla ciebie korzystne. W pracy chętnie podejmuj się zadań zespołowych. Najlepszymi współpracownikami będą panny i wagi, z którymi masz podobnie podejście do powierzonych obowiązków.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Po okresie długiego przestoju w sprawach sercowych, wreszcie nastąpi pewien przełom. Zgodnie z horoskopem miłosnym, na twojej drodze pojawi się osoba, która podziela twoje zainteresowania i system wartości. Nauczony doświadczeniem powinieneś pamiętać, że w udanym związku dwie osoby powinny czuć się bezpiecznie. Unikaj ludzi, którzy przy byle okazji wprawiają cię w poczucie winy lub świadomie zaniżają twoją samoocenę. Nowy znajomy będzie miał zdrowe podejście, choć pod wieloma względami znacznie odbiega od twoich poprzednich sympatii.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Nie karm w sobie negatywnych emocji, bo uzyskasz odwrotny efekt od zamierzonego. Według horoskopu pewna osoba tego dnia wyjątkowo nadepnie ci na odcisk. Chociaż jej zachowanie drażniło cię już od dłuższego czasu, powstrzymaj się od nagłych wybuchów. Nie rozsiewaj również plotek. Zamiast tego, zaproponuj znajomemu szczerą rozmowę w cztery oczy. Wyjaśnij, dlaczego nie podoba ci się jego postawa. Jest pewien detal, o którym nie wiesz. Gdy go poznasz, spotkasz na współpracownika trochę łaskawszych okiem.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop dzienny zapowiada dzień pełen napięć. Rano dojdzie do pewnego stresującego wydarzenia, przez które będziesz zmuszony do nagłej zmiany planów. Zamiast samemu szukać wyjścia z zawiłej sytuacji, poproś o radę członków rodziny. Jesteś dla nich ważny, a mają spore doświadczenie. Z pewnością udzielą kilku, istotnych wskazówek. Napięta sytuacja w pracy ustabilizuje się w godzinach wieczornych. Usłyszysz wówczas pozytywną wiadomość, która bardzo poprawi ci nastrój.

d1s8w5g

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Nadchodzi okres zaciekłej rywalizacji. Wyznaczyłeś sobie pewien cel, do którego konsekwentnie dążysz już dłuższego czasu. Niespodziewanie na twojej drodze pojawi się jednak przeciwnik. To osoba głośna, zdecydowana i stawiająca własne dobro na pierwszym miejscu. Bez względu na okoliczności, nie naśladuj jej metod działania. W twoim przypadku zamiast ryzykownych rozwiązań, zdecydowanie lepiej sprawdzą się przetestowane, pewne opcje. Chociaż uczciwa droga jest dłuższa, skrótowe rozwiązania mają pewne luki…

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Horoskop zapowiada, że poczujesz wkrótce duży przypływ witalności i energii. To dobry moment na uprawianie sportu, dlatego jeżeli zastanawiasz się nad zapisaniem na jakieś zajęcia, wiedz, że warto! Nie tylko poprawisz kondycje, ale nawiążesz również nowe znajomości. Monotonny tryb życia ci nie służy, dlatego pozwól sobie na podjęcie kilku spontanicznych decyzji. Jeżeli rozważasz wzięcie urlopu lub dłuższy wyjazd na weekend, nie zwlekaj! Zmiana otoczenia naładuje cię jeszcze większą ilością pozytywnej energii.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Przed tobą czas prób. Wyznaczyłeś sobie ambitny cel. Żeby go osiągnąć, będziesz musiał posunąć się do radykalnych środków. Ostrożnie dobieraj sobie doradców i tym razem bierz pod uwagę przede wszystkim ich umiejętności, a nie osobiste sympatie. Najwyższy czas oddzielić życie prywatne od zawodowego. Niedługo odkryjesz w sobie talent do zarządzania grupą. Jeżeli odważysz się stanąć na pozycji lidera, zyskasz szansę na błyskawiczny rozwój nowych umiejętności.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Ogarniają cię wyrzuty sumienia. Zgodnie z horoskopem, doszło do pewnej stresującej sytuacji, podczas której uniosłeś się gniewem i powiedziałeś bliskiej osobie o kilka słów za dużo. Zamiast stale wracać do tej sytuacji, by analizować ją ze wszystkich stron, zdobądź się na odwagę, aby przeprosić. Każdy ma prawo do błędu, ale honorowa osoba powinna przyznać się do swojej pomyłki. Uwierz, że twój gest zostanie doceniony.

d1s8w5g

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Horoskop miłosny widzi, że jesteś ostatnio stale zamyślony. Nie ma niczego złego w tym, że od czasu do czasu bujasz w obłokach, ale we wszystkim należy zachować umiar. Jeżeli powodem twoich rozważań jest pewna osoba, miej świadomość, że sama z siebie, nie usłyszy twoich myśli. Zamiast fantazjować, weź los w swoje ręce i zacznij działać. Nie zaniedbuj spraw służbowych i pilnuj terminów. Umiejętne gospodarowanie czasem, powoli ci znaleźć wolny dzień na spotkania towarzyskie. Nie zwlekaj i zaproponuj spotkanie swojej sympatii, zanim uprzedzi cię ktoś inny.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) To twój szczęśliwy dzień. Skorpiony zostały obdarzone przez gwiazdy wyjątkową pomyślnością. Niedługo osoba, po której się tego nie spodziewałeś, pozytywnie cię zaskoczy. Stabilizacji ulegnie również napięty okres w pracy i dzięki większej ilości wolnego czasu, wreszcie będziesz mógł się skupić na realizacji pasji. Szczególnie dobry kontakt nawiążesz z rybami i bliźniętami. Nie tylko dobrze wam się współpracuje, ale również łączy was podobne hobby. Regularne spotkania w waszym przypadku szybko zaowocują nawiązaniem bezinteresownej przyjaźni.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Po okresie ciężkiej pracy wreszcie przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Horoskop głosi, że podołałeś wielu wyzwaniom i masz pełne prawo do dumy. Teraz nie wyszukuj sobie kolejnych obowiązków. Przepracowanie coraz bardziej daje ci się we znaki, dlatego powinieneś postawić na relaks w domowym zaciszu. Oczekujesz na ważną wiadomość, ale nie przyspieszysz czasu, stale się stresując. Odpoczynek w gronie najbliższych skutecznie poprawi ci nastrój, a ich ciepłe słowa dodadzą otuchy.

d1s8w5g

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop dzienny radzi koziorożcom powstrzymać się od nagłych wybuchów emocji. Osoba, która drażni cię już od jakiegoś czasu, wreszcie przekroczy granicę twojej cierpliwości. Weź kilka głębszych oddechów, pamiętając, że prowokowanie konfliktów nie doprowadzi do niczego dobrego. Ucinaj każdy zgryźliwy komentarz i zaproponuj długą, szczerą rozmowę. Wkrótce osoby, które cię nie doceniają, zrozumieją, jak duży popełniły błąd. Okazja do udowodnienia kompetencji przyjdzie szybciej, niż myślisz.

d1s8w5g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s8w5g
Więcej tematów