Trwa ładowanie...
d4d1jok

Horoskop dzienny na poniedziałek 19 listopada

Horoskop dzienny na poniedziałek 19 listopada. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na poniedziałek 19 listopada
Horoskop dzienny na poniedziałek 19 listopada (iStock.com)
d4d1jok

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Dzisiaj wszystkie wodniki będą drażliwe i skłonne do nagłych wybuchów emocji. Nie jest to dobry moment na spotkania towarzyskie. W przypływie emocji możesz kogoś zranić, czego później będziesz żałować. Nie podejmuj teraz też kluczowych decyzji. Relaks spędzony w domowym zaciszu ukoi Twoje nerwy.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * To Twój dzień. Promieniejesz pozytywną energią, a inni to wyczuwają. Staniesz w obliczu dylematu. Ktoś zamierza zaproponować Ci spotkanie. Jeżeli przyjmiesz propozycję wzbudzisz zazdrość innych, lecz jeżeli odmówisz, stracisz szansę na pogłębienie więzi z wartościową osobą. Naucz się ufać swojej intuicji. Wykorzystaj szansę, drugi raz taka okazja może się nie powtórzyć.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Zamiast uparcie gnać do przodu, zwolnij tempo i pozwól sobie na chwilę refleksji. Cierpliwości, niedługo odzyskasz upragniony spokój, a nurtujące Cię sprawy wreszcie się unormują. Gwiazdy zwiastują sukces zawodowy. Obudziły się w Tobie skrywane pokłady kreatywności. To doskonały dzień na wszelkie twórcze zajęcia.

d4d1jok

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Wydarzy się coś, co sprawi, że dawne uczucia odżyją. Stale myślisz o osobie, której również nie jesteś obojętny. Warto wyjaśnić pewne sprawy w celu uniknięcia nieporozumień. Nie pozwól, żeby przypadek odciągnął Cię od szczęścia. Twoja duma nie może stanowić przeszkody. Jeżeli się nie przełamiesz, będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Dzisiaj wszystkie bliźnięta będą bardziej roztargnione, niż zwykle. Twoją uwagę będzie rozpraszać nagły przypływ uczuć skierowany do konkretnej osoby. Nie jest to ktoś, kogo brałeś pod uwagę jako potencjalnego partnera, ale wydarzenia ostatnich dni znacznie zmieniły Twoje podejście. Nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji i pozwól, żeby Wasza relacja rozwijała się w naturalny sposób.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Dzień sprzyja relacjom rodzinnym. Twoi krewni przekażą dobrą wiadomość, która pomoże zacieśnić Wasze więzi. Słuchaj i bądź wyrozumiałym. Jeżeli masz w rodzinie byka, nie dziw się, że jest opryskliwy. Boryka się z problemem, o którym nie chce powiedzieć wprost. Bądź pierwszym, który wspiera i ostatnim, który ocenia. Takie podejście wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Masz swoją grupę znajomych, ale ostatnio czujesz się z niej wykluczony. To mylne wrażenie. Przyjaciele mają wobec Ciebie dobre zamiary i powinieneś im zaufać. Mów szczerze o swoich emocjach, a Wasze relacje szybko ulegną ociepleniu. Nie zamykaj się w czterech ścianach. Powinieneś częściej wychodzić do ludzi. Izolując się tracicie wspólne tematy.

d4d1jok

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Nad Twoją relacją z kimś bliskim zawisną czarne chmury. Trzymaj nerwy na wodzy i waż każde słowo, żeby nie doszło do poważnej kłótni. Czasem warto być tym, który ustąpi. Zamiast reagować złością staraj się powoli wyjaśniać swoje argumenty.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Dziś może nastąpić przełom w sprawie, na której rozwiązanie długo czekałeś. Efekt będzie zaskakujący. Dalszy przebieg sytuacji zależy od tego, jaki ruch wykonasz. Nie decyduj pochopnie, ale postaraj się pogłębić swoją wiedzę. Jeżeli będziesz uważny, masz szansę sporo zyskać.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Podświadomie zdajesz sobie sprawę z faktu, co powinieneś zrobić. Niestety, strach przed niepowodzeniem blokuje Cię przed działaniem. Nie oszukuj się i zamiast szukać wymówek, przystąp do działania. Niech motywacją będą osoby, którym udało się osiągnąć cel. Jednym, czego Ci brakuje jest silna wola.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Stawiasz dobro innych na pierwszym miejscu, przez co zaniedbujesz własne potrzeby. Nie możesz się tak poświęcać! To idealny moment, żeby wreszcie zrobić coś dla siebie. Jeżeli nie przystopujesz praca ponad miarę odbije się na Twoim zdrowiu. Zwróć uwagę na to, co inni tak naprawdę robią dla Ciebie. Pamiętaj, że przyjaźń opiera się na wzajemnym wsparciu.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Ogrom włożonej pracy nareszcie się opłaci. Członkowie rodziny będą z Ciebie dumni i uzyskasz wielkie wsparcie. Los sprzyja również sprawom miłosnym. Nie bój się zacząć pierwszy rozmowy z kimś, kto już dawno wpadł Ci w oko. Nie bój się mówić o własnych słabościach. Masz niebanalny charakter i ludzie polubią Cię za to, jaki jesteś.

d4d1jok

Podziel się opinią

Share
d4d1jok
d4d1jok
Więcej tematów