Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 12 listopada

Horoskop dzienny na poniedziałek 12 listopada. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 12 listopadaŹródło: iStock.com
d3ls884

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Bardzo chcesz pomagać innym i nie ma w tym niczego złego, dopóki za bardzo się nie poświęcasz. Nie zaniedbuj własnych spraw tylko dlatego, że chcesz komuś pomóc. Ludzie mogą to w łatwy sposób wykorzystać. Zacznij cenić swój własny czas i realizuj się zawodowo. Jeżeli będziesz wykonywać pracę za innych, może przylgnąć do Ciebie łatka osoby naiwnej.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * To dobry okres na zmiany. Warto przemyśleć o małym remoncie lub chociaż przemeblowaniu. Inny wystrój pomieszczeń, w których stale przebywasz naładuje Cię pozytywną energią. Tryskasz kreatywnością, którą możesz wykorzystać na różne sposoby. Nie zmarnuj dobrej passy. Taka pomysłowość to prawdziwy dar od losu.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Pewne wydarzenie zaniżyło Twoje poczucie własnej wartości. Nie porównuj się stale do innych i przestań być wobec siebie taki krytyczny. Jeżeli jednak negatywne myśli coraz bardziej zaczną się piętrzyć, warto porozmawiać na ich temat z osobami bliskimi. Masz przyjaciół, na których możesz polegać.

d3ls884

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Jeżeli w końcu nie weźmiesz się do pracy, wkrótce odczujesz skutki przewlekłego lenistwa. Ciąży nad Tobą zadanie, do którego wykonania nie możesz się zmobilizować. Dopóki nie weźmiesz się w karby, nie odzyskasz spokoju ducha i spadnie na Ciebie kolejna fala problemów. W razie kłopotów poproś o pomoc osoby starsze i bardziej doświadczone.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Pogubiłeś się we własnych uczuciach. Przypadkowa rozmowa z pewnym znajomym sprawiła, że wróciłeś myślami do sytuacji sprzed lat. W chwili obecnej obwinianie się za dawne pomyłki w niczym nie pomoże. Masz dwie opcje. Pierwsza, odważ się nawiązać kontakt z dawnymi znajomymi w celu wyklarowania sytuacji. Druga, omów sprawę z bliskimi, zaakceptuj zaistniały stan rzeczy i idź do przodu. Samotne rozmyślanie nie przyniesie ulgi.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Tego dnia czeka Cię wiele obowiązków domowych. Nie odkładaj ich do jutra – wydarzy się coś, co pokrzyżuje Twoje plany. Los sprzyja spotkaniom towarzyskim. Zaproś kogoś, z kim od dłuższego czasu nie miałeś kontaktu. Przypadkowa rozmowa sprawi, że znajdziesz rozwiązanie problemu, z którym borykasz się od dłuższego czasu. Pamiętaj, by nie poruszać tematów rodzinnych. Dla Twojego gościa w chwili obecnej mogą być dość drażliwe.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Przed Tobą wymiana zdań z wpływową, doświadczoną osobą. Takie sytuacje nie są łatwe, dlatego musisz być profesjonalny. Tego dnia już od rana staraj się podchodzić do wszystkiego ze stoickim spokojem. Nie doprowadź do tego, żeby byle drobnostka zepsuła Ci nastrój. Wiedz, że po swojej stronie masz tajemniczego sprzymierzeńca.

d3ls884

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Czeka Cię chaotyczny okres w sprawach zawodowych. Będziesz miał okazję przekonać się czy pełniona przez Ciebie funkcja jest aby na pewno tą właściwą. Usłyszysz kilka poważnych pytań. Pamiętaj, żeby na wszystkie odpowiadać zgodnie z prawdą. Przed Tobą więcej możliwości, niż Ci się wydaje. Jeżeli zataisz przed sobą i innymi ważne informacje, możesz utrudnić sobie drogę do sukcesu.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Nie powierzaj innym ważnych spraw. Twoi bliscy znajomi przechodzą teraz burzliwy czas, przez co są roztargnieni i skłonni do pomyłek. Umiejętnie rozplanuj dzień tak, żeby samemu uporać się z najważniejszymi obowiązkami. Wieczorem zostaniesz zaproszony na pewne wydarzenie. Nie odmawiaj. Los sprzyja kontaktom towarzyskim!

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Jesteś mądrym doradcą i dobrym słuchaczem, przez co notorycznie przyciągasz do siebie nowych ludzi. Niestety, umiejętność ta bywa dla Ciebie ciężarem. Wiele osób oczekuje spotkań, podczas gdy Ty potrzebujesz chwili dla siebie. Bądź asertywny i nauczyć się odmawiać. Luźniejszy czas poświęć na relaks. Potrzebujesz tego.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Oszczędnie rozporządzaj pieniędzmi. Nachodzi okres dużych wydatków, które poważnie naruszą Twój budżet. Na pewien czas najlepiej zrezygnuj z większych zakupów, wyjść do kin czy restauracji. Los sprzyja natomiast sprawom uczuciowym. Masz więcej, niż jednego adoratora. Już niedługo ktoś rozpocznie starania o Twoje względy.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Ostatnio jesteś bardzo zabiegany, przez co nie zwracasz uwagi na istotne kwestie. Zainteresuj się samopoczuciem Twoich najbliższych. Ważna dla Ciebie osoba ma pewien problem i potrzebuje wsparcia. Warto zrobić sobie przerwę od pracy i spotkać się z przyjaciółmi. Oni wspierali Cię, gdy byłeś w potrzebie. Odwdzięcz się tym samym.

d3ls884
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ls884
d3ls884
Więcej tematów