Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na piątek 7 grudnia

Horoskop dzienny na piątek 7 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na piątek 7 grudnia
Źródło: iStock.com
dkbbpei

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03 – 19.04) Nim podejmiesz ostateczną decyzję dokładnie przemyśl wydarzenia z ostatnich dni. Gwiazdy mówią, że tym razem twoje postanowienie może wywołać spore konsekwencje. W razie wątpliwości zapytaj najbliższych, którym ufasz.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04 – 22.05) Burzliwy tydzień wreszcie dobiega końca. Postaraj się złapać dzisiaj chociaż kilka chwil odpoczynku, zanim otrzymasz od losu kolejne wyzwania. Pomyśl o chwili ucieczki od kieratu codzienności – być może krótki wyjazd za miasto pozwoli ci naładować baterie.

dkbbpei

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Dzisiejszy dzień poświęć bliskim. Mogli poczuć się zaniedbywani, a o każdą znajomość i przyjaźń należy zadbać. Pamiętaj, że w swoim otoczeniu masz sporo życzliwych osób. Los sprzyja także nawiązaniu nowych kontaktów. Samotne osoby spod znaku bliźniąt mogą spodziewać się, że wkrótce pojawi się w ich życiu ktoś nowy.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06 – 22.07) Pozwól sobie dzisiaj na przerwę, nie we wszystkim musisz być doskonały i perfekcyjny. Daj sobie chwilę odpoczynku, nawet jeśli miałby być to czas spędzony w samotności z książką. Pod koniec dnia możesz spodziewać się dobrej wiadomości.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07 – 23.08) Postaraj się nie ulegać presji społeczeństwa i nie zbaczaj z obranej ścieżki. Wytrwałość, pracowitość i ambicja pozwolą ci na osiągnięcie wymarzonego celu. Gdy uwolnisz skrywane pokłady kreatywności, zaimponujesz wszystkim tym, którzy w ciebie nie wierzą.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08 – 22.09) Los sprzyja wszelkim kontaktom towarzyskim. Otwórz się na nowe znajomości i wyzwania. Szczególnie dzisiaj jest dobry dzień na wyjścia towarzyskie – wreszcie będziesz mógł odnowić dawne znajomości i kontakty. Pamiętaj, że nie jesteś sam!

dkbbpei

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09 – 22.10) Nie odkładaj ważnych spraw na później i przygotuj się na okres pełen zmian, za którymi zapewne ciężko będzie ci nadążyć. Postaraj się zachować w tym wszystkim spokój – dzięki niemu spojrzysz na sprawy z dystansem i dobrze ocenisz swoje działania.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10 – 21.11) Dzisiejszy dzień może być przełomowy dla ciebie samego. Czasami najważniejsze punkty zwrotne w życiu przychodzą cicho i niepostrzeżenie. Otwórz się na wszystkie zmiany i spróbuj zachować pogodę ducha. To ona doda ci energii do dalszych działań.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11 – 21.12) Dzisiaj twój zmęczony organizm może wysłać ci kilka ostrzegawczych sygnałów. Zadbaj o siebie i zwróć uwagę na to, co jesz. Pamiętaj, aby potraktować siebie samego jako najlepszego przyjaciela. Zdrowie jest tylko jedno i jeśli nie wprowadzisz szybko pewnych zmian, wkrótce możesz dotkliwie odczuć skutki swoich zaniedbań.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12 – 19.01) Po tygodniu ciężkiej pracy poświęć trochę czasu na chwilę relaksu. Dzisiaj jest dobry dzień na zadbanie o swoje ciało i urodę. Wstrzymaj się od prac, które możesz wykonać innego dnia i postaraj się skumulować w sobie pozytywną energię.

dkbbpei

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01 – 18.02) Pewna osoba próbuje ostatnio podciąć ci skrzydła, co może ci wyraźnie doskwierać. Zamiast dusić w sobie emocje, spokojnie wyjaśnij, co o tym myślisz. Pamiętaj, że ignorując nieuprzejme zachowanie pokażesz innym, że pozwalasz sobie wejść na głowę.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02 – 20.03) Zastanów się, czy ostatnimi czasy nie izolujesz się od swoich najbliższych. Niektórzy mogą poczuć się zaniedbywani i pomijani. Nie odmawiaj wizyty innym – daj się zaprosić na spotkanie albo sam zorganizuj wspólne wyjście na kawę. Los sprzyja dzisiaj kontaktom towarzyskim.

dkbbpei

Podziel się opinią

Share
dkbbpei
dkbbpei
Więcej tematów