Trwa ładowanie...
dzpqj62

Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
dzpqj62

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (29.12.2019) Wodniki poczują dziś wiatr w żaglach, nagle będą pełne werwy, energii, optymizmu i chęci i to nie tylko do snucia marzeń, ale także do ich realizacji, czyli zapał w końcu się znalazł, oby tylko jutro nie zgasł. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

dzpqj62

Ryby (29.12.2019) Ryby dziś będą zdystansowane do otoczenia, wybiorą izolację, z dystansu będą tylko obserwować nie dopuszczając do swojego świata praktycznie nikogo, a więc odezwie się na chwilę ta ich druga, smętna natura. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla barana

Baran (29.12.2019) Zanosi się na dzień pełen energii, ruchu, aktywności, bo Barany mają na dziś kartę Mocy, czyli duża witalność, musicie więc poszukać ujścia dla nadmiaru siły i energii, gdzieś ją wyładować, choćby na siłowni. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

Byk (29.12.2019) Dziś postawisz na przyjaciół, będziesz się starał odświeżyć dawne, dobre układy i relacje, wykażesz się więc dużą inicjatywą, pomysłowością by wskrzesić to, co zawisło w przestrzeni, ale na szczęście nie umarło. Dowiedz się więcej u Eksperta!

dzpqj62

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (29.12.2019) Bliźnięta dziś będą po prostu sobą, a więc spontaniczne, wesołe, wyluzowane, pomysłowe i chętne do realizacji każdego pomysłu, byle tylko przeżyć coś ciekawego, jakąś przygodę i poczuć dreszczyk adrenaliny. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla raka

Rak (29.12.2019) Jeśli wybieracie się dziś w drogę, a na to się zanosi, powinnyście być wyjątkowo ostrożne i uważne, bo macie dziś karty negatywnych przeżyć w podróży, więc stres i niepożądane sytuacje będą Wam towarzyszyć. Dowiedz się więcej u Eksperta!

dzpqj62

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (29.12.2019) Będziecie dziś wyjątkowo rozmarzone, bujające w obłokach, w świecie nierzeczywistym, co u Was się to bardzo rzadko zdarza, można zrzucić to na karb ostatnich Waszych aktywnych dni-czyli zmęczenie materiału. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

Panna (29.12.2019) Postawicie dziś na odpoczynek i relaks, ale nie taki zwykły w domowych pieleszach w szlafroku i kapciach, tylko zapragniecie spędzić czas w wyrafinowany, kulturalny sposób, a więc kino, teatr lub wystawa. Dowiedz się więcej u Eksperta!

dzpqj62

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (29.12.2019) Dla pewnej odmiany i w sumie równowagi będziecie dziś wycofane, przygnębione i smutne, ale u Was to dosyć typowe, zwłaszcza po serii tylu wydarzeń w ostatnich dniach, zapragniecie więc wyciszenia i spokoju. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (29.12.2019) Nie wiedzieć dlaczego, bo powodów konkretnych nie widać, Skorpiony będą dziś dosyć napięte, nerwowo reagujące na wszystkich i wszystko, a więc kiepski nastrój i negatywne nastawienie do świata od samego ranka. Dowiedz się więcej u Eksperta!

dzpqj62

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (29.12.2019) Strzelce też dopadnie dziś gorszy nastrój, chandra, smutek, wycofanie i chęć spędzenia czasu tylko w swoim towarzystwie, ale to tylko przejściowa niedyspozycja psychiczna, bo jutro nie będzie po niej ani śladu. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (29.12.2019) Dzisiejszy dzień drogie Koziorożce przeznaczcie troszkę egoistycznie tylko dla siebie, więc dla własnego zdrowia psychicznego i równowagi emocjonalnej zróbcie sobie jakąś przyjemność, jaką najbardziej lubicie. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzpqj62

Podziel się opinią

Share

dzpqj62

dzpqj62
Więcej tematów