Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 24 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na niedzielę 24 lutego 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny na niedzielę 24 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d4gz3hn
d4gz3hn

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Dzień zacznie się wyjątkowo leniwie i już od rana będziesz odczuwał zmęczenie. Na szczęście nie przewidziałeś na ten dzień zbyt wielu zadań do wykonania. Stresujący czas wreszcie mija, więc przeznacz luźniejszy okres na należyty odpoczynek. Niedługo na horyzoncie pojawią się nowe wyzwania. Żeby im podołać, musisz być wypoczęty i mieć otwarty umysł.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Za bardzo przejmujesz się tym, jak postrzegają cię inni. Uważaj, ciągły strach przed oceną blokuje przed realizacją zamierzonych celów. Dobrze wiesz, czego chcesz i masz w głowie konkretny plan działania. Jeżeli jednak wciąż będziesz się wahał, ktoś w końcu cię uprzedzi. Pamiętaj, że kto nie ryzykuje, ten nie ma. Zamiast trzymać się bezpiecznych rozwiązań, zaufaj niekonwencjonalnym pomysłom.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Stopniowo zaczynasz oddalać się od osoby, która jest dla ciebie bardzo ważna. Nie ma sprzeczek, a jednak wyczuwasz ewidentną zmianę, w jej zachowaniu. Zaistniała sytuacja może być spowodowana tym, że wkroczyła w nowe towarzystwo. Twój niepokój jest uzasadniony. Zamiast snuć podejrzenia i psuć sobie nerwy, zdobądź się na szczerą rozmowę.

d4gz3hn

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Popełniłeś błąd, do którego nie chcesz się przyznać. Byki są z natury bardzo dumne, a tego typu sytuacje mogą uważać, za skazy na honorze. Mimo wszystko powinieneś zdobyć się na odwagę i przeprosić znajomego. Nikt nie jest nieomylny. Niedługo pojmiesz, że nie jesteś jedyną osobą, która dopuściła się podobnej pomyłki. Nie próbuj jednak jej tuszować, bo wszystko wyjdzie na jaw. Na twoją korzyść przemówi szczerość.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Twój umysł jest otwarty i dziś znacznie szybciej chłoniesz wiedzę. To dobry moment na naukę nowych rzeczy. Wolniejszy czas postaraj się spożytkować możliwie produktywnie. Jeżeli rozważasz podjęcie kursów, które pomogłyby rozszerzyć twoje kompetencje wiedz, że to dobry pomysł. Niedługo pojawi się również atrakcyjna możliwość rozwoju kariery zawodowej.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Nie odkładaj ważnych spraw na później, bo nim się obejrzysz, obciążą ci liczne zaległości. Nadchodzi ciężki okres. Będziesz musiał być zdyscyplinowany i pracowity, żeby podołać powierzonym zadaniom. Postaraj się jednak nie działać bez planu. Ustal schemat działania z zaufanymi osobami. Jeżeli przyjmiecie odpowiednią strategię, zyskacie więcej, niż możesz podejrzewać.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Twoje podejrzenia względem pewnej osoby są bezpodstawne. Chociaż nie zgadzacie się w wielu kwestiach, a różnice charakterów są niepodważalne, znajomy wcale nie ma złych intencji. Niedługo przyjdzie czas na pracę zespołową. Wynik wspólnych działań będzie miał dla ciebie duże znaczenie, gdyż jego skutki odbiją się na nadchodzących wydarzeniach. Pamiętaj, że zawsze lepiej pracuje się w miłej atmosferze. Nie psuj jej jedynie na podstawie osobistych domysłów.

d4gz3hn

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Los sprzyja sprawom miłosnym. Ciężki okres dobiegł końca. Wreszcie będziesz mógł odpocząć od nadmiaru pracy i zająć się życiem towarzyskim. Zadbaj o kontakty z rybami. Obecnie są na podobnym etapie, dzięki czemu, będziecie doskonale się dogadywać. W najmniej spodziewanym momencie, na twojej drodze pojawi się dwóch adoratorów. To osoby o zupełnie różnych charakterach, które mogą dużo namieszać.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Zamiast narzekać na nudę, wreszcie zacznij działać. To dobry moment na samodoskonalenie i rozwój osobisty. Nie odmawiaj, jeżeli ktoś ci zaproponuje próbowanie nowych rzeczy. Niedługo odkryjesz w sobie pewien talent. Pamiętaj, że praca jest ważna, ale nie stanowi jedynej formy spełnienia. Poszukiwanie hobby będzie dobrą okazją do poznania nowych, wartościowych ludzi.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Nie pielęgnuj w sobie złości. Pewna osoba mocno nadepnęła ci na odcisk. Chciałeś ją wesprzeć, lecz po okazanej pomocy, zaczyna wymagać od ciebie coraz więcej. Musisz w końcu wyznaczyć granicę i szczerze powiedzieć, że zaistniała sytuacja wcale ci się nie podoba. Ciągłe zwlekanie oraz dawanie kolejnych szans nie doprowadzi do niczego dobrego. Twoja cierpliwość prędzej czy później się skończy i wybuchniesz złością.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) To nie jest dobry czas na zmiany. Po burzliwym okresie potrzebujesz stabilizacji, która pomoże ci odzyskać wewnętrzny spokój. To odpowiedni moment na kontakty z rodziną. Czują, że właśnie uporałeś się z pewnym problemem, ale nie chcą na siłę skłaniać cię do zwierzeń. Przejmij inicjatywę i zaproponuj spotkanie. Nie zdajesz sobie sprawy z faktu, jak bardzo się martwili.

d4gz3hn

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Wkładasz dużo wysiłku w dążenie do celu, a efekt twoich działań jeszcze się nie pojawił. To zrozumiałe, że powoli zaczyna ogarniać cię zwątpienie, ale daj sobie czas. Koziorożce są bardzo ambitnie i lubią wysoko stawiać poprzeczkę. Opracowany przez ciebie plan działania jest jednak dobry. Musisz uzbroić się w cierpliwość, a przy tym nie zwalniać tempa. Jesteś o krok od sukcesu. Nie powinieneś się teraz poddawać.

d4gz3hn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gz3hn
Więcej tematów