Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na czwartek 8 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na czwartek 8 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Share
Horoskop dzienny na czwartek 8 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Źródło: iStock.com
d666rgn

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Twój horoskop dzienny uprzedza, że to nie jest najlepszy moment na wydawanie dużych sum pieniędzy. Ostatnio wodniki poszerzyły krąg znajomych i pod wpływem zachowania pewnej osoby zaczęły stopniowo zmieniać podejście do życia. Wiedz jednak, że nie musisz naśladować innych i żyć na wyższym poziomie, aby zdobyć ich sympatię. Dążysz do konkretnego celu, na który warto oszczędzać gotówkę. Bądź asertywny, nie wdawaj się w podejrzane układy i nie pożyczaj swojej własności komuś, do kogo nie masz pełnego zaufania. Rozważnym osobom dopisze szczęście.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Według horoskopu, ostatnio podjąłeś bardzo trudną decyzję i wkrótce przyjdzie ci się zmagać z jej konsekwencjami. W zaistniałej sytuacji przyda ci się pomoc osób trzecich. Chociaż na początku będziesz nastawiony bardzo sceptycznie do cudzych rad, ostatecznie przekonasz się, że warto im posłuchać. Rybom więcej czasu zajmuje przyzwyczajenie do konkretnego miejsca, przez co nie lubią opuszczać swojej strefy komfortu. Fakt, że zdecydowałeś się na nowości, ostatecznie przemówi jednak na twoją korzyść i niebawem nastąpi pozytywny przełom w sprawach zawodowych. Na uśmiech losu możesz liczyć także w relacjach z innymi ludźmi. Przez przypadkowy zbieg wydarzeń nagle poczujesz coś więcej do osoby, która jeszcze niedawno była ci obojętna.

d666rgn

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Po trudnym, pełnym napięć okresie, nareszcie zyskasz więcej czasu dla siebie. Horoskop dzienny głosi, że wreszcie będziesz mógł zabrać się za planowanie wydarzenia, które długo chodziło ci po głowie. To twoja chwila i nie ma co zwlekać, z realizacją marzeń. Gwiazdy są po stronie baranów, a dodatkowe wsparcie otrzymasz także ze strony najbliższych. Aktywniejsze życie towarzyskie pociągnie za sobą wiele okazji do nawiązania nowych znajomości. Bądź otwarty, ale nie oceniaj ludzi pochopnie. Jeżeli uwierzysz w plotkę, na którą nie ma dowodów, możesz doprowadzić do konfliktu.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Zwracaj uwagę na subtelne wskazówki, które otrzymasz od losu. Przed bykami pojawi się wyjątkowa szansa na rozwój osobisty. Kluczem do sukcesu będzie punktualność, dlatego dokładnie pilnuj terminów i nie spóźnij się na zaplanowane spotkania. Horoskop podpowiada, że jeżeli wykażesz się refleksem, zdobędziesz przydatne wskazówki, które pomogą ci rozwiązać pewien problem. Pamiętaj, że zawsze lepiej jest uczyć się na błędach cudzych, niż własnych i wyciągaj wyciągać wnioski z postępowania osób w twoim otoczeniu. Nie bój się również wygłaszać swoich szczerych opinii. Najgorsza prawda jest zawsze lepsza od najcudowniejszego kłamstwa, a osoba, na której zdaniu najbardziej ci zależy, ceni sobie rzetelne informacje.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Horoskop dzienny przypomina, byś dotrzymywał obietnic. Jeżeli zobowiązałeś się do wykonania pewnej sprawy, dokonaj wszelkich starań, aby doprowadzić ją do końca. Miej na uwadze, że bliska osoba bardzo na ciebie liczy. Jeżeli się wycofasz, zawiedziesz jej zaufanie. Zwróć uwagę na fakt, że ostatnio byłeś bardzo zaabsorbowany obowiązkami służbowymi, przez co ledwie udawało się znaleźć wolną chwilę. Teraz sytuacja ulegnie zmianie, wolny czas powinieneś poświęcić najbliższym. Powinieneś przeprowadzić poważną rozmowę z osobą, której zachowanie ostatnio bardzo cię niepokoi.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Nie doszukuj się złośliwości tam, gdzie ich nie ma, gdyż negatywne podejście tylko utrudni ci skupienie na powierzonych obowiązkach. Horoskop dzienny dostrzega, że wciąż rozpamiętujesz pewne wydarzenie, porównując do niego obecną sytuację. Ciężko jest zapomnieć o przykrych doświadczeniach, ale bazowanie na schematach utrudnia ci dostrzeżenie nowych możliwości. Pamiętaj, że nie należy mierzyć wszystkich ludzi samą miarą. Będąc oschły i zamknięty w stosunku do ludzi, którzy mają wobec ciebie szczere intencje, szybko stracisz szansę na nawiązanie wartościowych przyjaźni.

d666rgn

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Horoskop uprzedza, że dziś cierpliwość lwów zostanie wystawiona na próbę. Nie dogadasz się w pewnej istotnej sprawie z osobą, z którą zawsze miałeś bardzo podobne poglądy. Pamiętaj jednak, żeby nie unosić się wówczas gniewem, ale spróbować dojść do przyczyny takiego zachowania. Znajomy zaczął obracać się w nowym towarzystwie, które uznaje zupełnie inny system wartości. Jeżeli widzisz, że grupa ma na niego negatywny wpływ, nie reaguj jednak złością. Zamiast tego spróbuj skłonić znajomego do długiej, szczerej rozmowy. Jest coś, o czym nie wiesz, ale nie zdobędziesz tej informacji, ironizując i podnosząc głos. Wzajemny szacunek jest podstawą w relacjach z innymi ludźmi.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Panny wykazują dużą troskę w stosunku do osób, które są dla nich ważne. Powinieneś się jednak zastanowić, czy w swoich działaniach, aby na pewno nie jesteś nadopiekuńczy. Bez względu na okoliczności, nie możesz wymagać od nich postępowania według twoich wytycznych. Narzucając bliskim swoją wolę, możesz bardzo łatwo popsuć łącząc was więź. Zaufaj osobom, które są dla ciebie ważne i pozwól im na dokonywanie samodzielnych decyzji. W najbliższym czasie powinieneś się skupić przede wszystkim na własnym rozwoju. W pracy czeka cię dużo wyzwań, ale musisz być skupiony, aby im podołać.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Jeżeli będziesz mieć taką możliwość, w najbliższym czasie zrezygnuj z prac zespołowych na rzecz zadań indywidualnych. Horoskop zwraca uwagę na fakt, że chociaż masz duże umiejętności i kompetencje, posiadasz też wrodzoną skromność, przez co twoje starania są często niedoceniane. Wagi powinny zmienić podejście i zamiast czekać, aż same zostaną zauważone, wziąć los w swoje ręce. W twoim otoczeniu jest dużo głośnych, pewnych siebie osób, które nie mają oporów, by zawalczyć o swoje. W rzeczywistości ich doświadczenie wcale nie jest większe niż twoje.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Horoskop dzienny uprzedza, żebyś nie pracował ponad siły, gdyż efekt twoich działań nie będzie tego wart. Przemęczenie może się natomiast odbić na twoim zdrowiu i samopoczuciu. Miej na uwadze, że przyzwyczajając innych do faktu, iż jesteś bardziej pracowity, a przy tym skłonny do poświęceń w kwestiach zawodowych, możesz doprowadzić do sytuacji, w której zaczną cię wykorzystywać. Pomoc polega na wskazaniu właściwej drogi, a nie wykonywaniu pracy za innych, dlatego bądź asertywny. Na dobrej wyjdzie ci skupienie tylko i wyłącznie na własnych celach. Jesteś niezależny, a twoja wiedza jest wystarczająca, byś własnymi siłami osiągnął sukces.

d666rgn

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Zachowaj ostrożność. Pewna zawistna osoba patrzy ci na ręce i bacznie obserwuje twój każdy krok. Horoskop dzienny radzi strzelcom, by starały się możliwie dokładnie wykonywać powierzone obowiązki i nie mówić na głos rzeczy, które użyte w innym kontekście, mogłyby zadziałać na twoją niekorzyść. Czas na relaks przyjdzie dopiero w godzinach wieczornych i właśnie wtedy twój nastrój ulegnie znacznej poprawie. Zamiast spędzać wieczór samemu, zaproś do siebie przyjaciela. Przez natłok obowiązków nie zdążyliście wyjaśnić pewnej sytuacji, którą powinniście omówić już dawno temu. Dojdziecie do zaskakujących wniosków.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Zajęty sprawami służbowymi nawet nie dostrzegłeś, że w twoim otoczeniu zaczyna kręcić się coraz więcej adoratorów. Według horoskopu pewne wydarzenie zaburzyło twoją samoocenę i już od dłuższego czasu patrzysz na siebie zbyt krytycznie. Najwyższy czas, żebyś zmienił podejście. Chociaż wydaje ci się, że osiąganie zamierzonych celów przychodzi innym ze zdecydowanie większą łatwością, to efekty twoich działań są bardziej długotrwałe. Powinieneś szczerze porozmawiać na swój temat z przyjaciółmi, by dowiedzieć się, jak postrzegają się inni. Uwierz, że będziesz zaskoczony, a dopóki nie zaakceptujesz siebie, trudniej ci będzie nawiązać trwałą relację z drugą osobą.

d666rgn

Podziel się opinią

Share
d666rgn
d666rgn
Więcej tematów