Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na czwartek 22 listopada

Horoskop dzienny na czwartek 22 listopada. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na czwartek 22 listopada
Źródło: iStock.com
d3vffho

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Chociaż bliscy nie mają wobec Ciebie złych intencji, sam najlepiej wiesz, co jest dla Ciebie ważne. Pamiętaj, że to Twoje życie. Możesz polegać na cudzych wskazówkach, ale samodzielnie wybierz własną ścieżkę. Zmuszanie się do wykonywania nielubianych czynności nie przyniesie ze sobą żadnych dobrych skutków. Dotyczy to szczególnie Twojej kariery i przyszłej ścieżki rozwoju.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * Przed Tobą pewne wydarzenie, na które czekałeś już od dłuższego. Będzie nie tylko doskonałym źródłem rozrywki, ale również szansą na pogłębienie relacji z kimś, na kim Ci zależy. Uważaj, żeby się nie narzucać. W swoim wypowiedziach bądź autentyczny i nie kreuj się na kogoś, kim nie jesteś. Osoba, która nie polubi Twojej niebanalnej osobowości, nie będzie Ciebie warta.

d3vffho

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Los sprzyja zakupom i większym wydatkom. Trafi się kilka okazji, z których naprawdę warto skorzystać. Nie bój się ryzyka, dziś dopisze Ci wyjątkowe szczęście. Możesz jednak spodziewać się zamieszania w relacjach towarzyskich. Do grona znajomych dołączyła nowa osoba. Pamiętaj, by nie oceniać książki po okładce.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Czeka Cię pracowity dzień pełen napięć. Już od rana los przygotuje kilka wyzwań, którym będziesz musiał sprostać w pojedynkę. Nie daj się wciągnąć w konflikty. Problemy rozwiążą się same, jeżeli będziesz pracowity i zdeterminowany. Chwilę dla siebie znajdziesz dopiero wieczorem. Poświęć ją na relaks, zmęczony organizm będzie domagał się odpoczynku.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Wkraczasz w nowe grono znajomych, w którym na początku niełatwo będzie Ci się odnaleźć. Mimo swoich obaw postaraj się nie stać na uboczu. Miej na względzie, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a w tej grupie znajduje się ktoś wartościowy, dzielący podobną pasję. Jeżeli przełamiesz swoją nieśmiałość, możesz dużo zyskać.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Nie przechwalaj się swoimi osiągnieciami, bo wkrótce powinie Ci się noga. Jeżeli stale będziesz przekonywać innych o swojej wartości, plotkarze inaczej zinterpretują Twoje słowa. Masz prawo cieszyć się ze swoich osiągnięć, ale postępuj rozważniej. Zyskasz sympatię innych, jeżeli dasz się poznać jako osoba skromna i pomocna.

d3vffho

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Przed Tobą stresujący czas, ale ostatnio zbyt często unosisz się gniewem. Jesteś tak bardzo skupiony na własnych celach, że nie zdajesz sobie sprawy, iż nieświadomie ranisz innych. Pewne osoby do serca biorą sobie Twoje wszystkie uwagi. Spróbuj postawić się w ich skórze i przemyśleć, czy na ich miejscu nie czułbyś tego samego.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Nie zdradzaj swoich sekretów ludziom, których dobrze nie znasz. Świat jest mniejszy, niż się wydaje, a plotki tworzą się bardzo łatwo. Najlepszymi doradcami i powiernikami tajemnicy będą Twoi najbliżsi. Nawet, jeżeli ich punkt widzenia Ci się nie podoba wiedz, że jest szczery. Przemawia przez nich troska, chęć niesienia pomocy i, co najważniejsze, szczerość. Reszta powie dokładnie to, co chciałbyś usłyszeć.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Oczekuj przełomu w kwestii zawodowej. Niedługo usłyszysz zaskakującą wiadomość, przez którą zupełnie zmienisz podejście do pewnych spraw. Chociaż zwykle najlepiej pracuje Ci się w pojedynkę, nie wzbraniaj się przed pracą zespołową. Sukces przyjdzie szybciej, jeżeli pozwolisz sobie pomóc.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Zbyt często reagujesz złością. Jeżeli nie nauczysz się panować nad sobą zniechęcisz do siebie ludzi. Nawet bliskie osoby bojąc się cudzej reakcji są mniej skłonne do wyznań. Spędzając więcej czasu z ważnymi dla siebie ludźmi staniesz się bardziej wyrozumiały. Zrozumiesz również, że sprawy, które spędzały Ci sen z powiek wcale nie są tak istotnymi problemami.

d3vffho

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Dzień rozpocznie się od pewnej miłej niespodzianki, która od razu poprawi Ci nastrój. W pracy czeka Cię mniej obowiązków niż zwykle, przez co czas zacznie się dłużyć. Uważaj, żeby znudzenie nie uśpiło Twojej czujności. Niespodziewanie pojawi się wyzwanie, które będzie świetną okazją do wykorzystania nowo nabytych umiejętności.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Bliska osoba przechodzi trudniejszy okres i potrzebuje Twojej pomocy. Mimo napiętego grafiku postaraj się znaleźć dla niej czas. Dzięki temu jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie, a tym samym zyskasz cennego sprzymierzeńca w pewnej sprawie. Pamiętaj, żeby nie słuchać plotek i nie polegać na opinii innych. Sam powinieneś wyrobić sobie zdanie na temat konkretnej kwestii.

d3vffho

Podziel się opinią

Share
d3vffho
d3vffho
Więcej tematów