Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na czwartek – 18 października 2018

Horoskop dzienny – 18.10.2018 (czwartek). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na czwartek – 18 października 2018
Źródło: iStock.com
d32xl1i

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03 – 19.04) Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał porządkom. Satysfakcję przyniesie ci pozbycie się dawno niepotrzebnych przedmiotów i odświeżenie dawno zapomnianych kątów. Nie bój się radykalnego przeglądu swoich rzeczy i pamiętaj, że aby zrobić miejsce na nowe – musisz pozbyć się starego.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04 – 22.05) Uważaj, dzisiaj mogą spotkać cię pewne niespodziewane przeszkody. Pamiętaj jednak, aby każdą informację przyjąć ze spokojem i bez nadmiernych emocji. Pogodne nastawienie pomoże przetrwać ci cały dzień.

d32xl1i

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05 – 21.06) Pozwól sobie dzisiaj na drobne przyjemności – każdy potrzebuje chwili wolnego aby naładować baterie. Poświęć więc trochę uwagi sobie i swojemu ciału. Dłuższy spacer, trening na siłowni i długa kąpiel? Ten wieczór powinien być tylko dla ciebie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06 – 22.07) Twoje relacje z otoczeniem mogą się dzisiaj skomplikować. Nie przejmuj się, to tylko chwilowe zawirowania. Bądź bardziej wyrozumiały, nigdy nie wiesz przez co właśnie przechodzą osoby dookoła ciebie.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07 – 23.08) Dzisiaj możesz poczuć się naprawdę wypalony obecną sytuacją. Niestety takie wrażenie będzie się jeszcze utrzymywało przez kilka dni. Dlatego daj sobie czasu i nie podejmuj żadnych ważnych decyzji. Jeden pochopnie postawiony krok, może cię wiele kosztować.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08 – 22.09) Dzisiaj może czekać cię jakaś niespodzianka towarzyska. Spontaniczne spotkanie ze znajomymi? Wspólna kawa z przyjaciółką? Jakkolwiek wykorzystasz ten dzień, chętnie otoczysz się bliskimi ci ludźmi. Pamiętaj, że wokół siebie masz wiele życzliwych osób!

d32xl1i

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09 – 22.10) Nadmiar obowiązków, mógł cię ostatnio przytłoczyć. Pamiętaj jednak, że pokonywałaś już większe przeszkody. Podejdź do wszystkich spraw z dystansem i pogodą ducha i pamiętaj, że nie ma problemów których nie da się rozwiązać.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10 – 21.11) Kiedy ostatnio kontaktowałeś się z kimś bliskim twojemu sercu? Ktoś z twojego otoczenia może czuć się właśnie bardzo samotnie i potrzebuje twojego wsparcia. Nie bój się zadzwonić i wyciągnąć rękę – szczera i otwarta rozmowa może odmienić komuś życie!

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11 – 21.12) Uwielbiasz być w ruchu i cenisz sobie niezależność, ale pamiętaj że czasami warto jest popracować w grupie. Nie bój się zaufać ludziom dookoła siebie – być może w zespołowe działania w pracy przyniosą ci niespodziewaną nagrodę!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12 – 19.01) Jesteś z zasady niezależną, zamkniętą w sobie i skrytą osobą. Jednak wcale nie oznacza to, że czasami trzeba otworzyć się na innych! Pamiętaj, że w życiu znacznie łatwiej jest iść w towarzystwie życzliwych ci ludzi. Twoja wrodzona uczciwość może dzisiaj ci pomóc – spodziewaj się wyzwań.

d32xl1i

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01 – 18.02) Dzisiaj czeka cię wiele trudnych zadań. W pracy może spaść na ciebie większa ilość obowiązków, a w domu rodzina również może okazać się mało pomocna. Mimo tego dzisiejszy dzień będzie dobry dla wszystkich wodników, które zajmują się biznesem i finansami. Niewykluczone, że na horyzoncie pojawi się bardzo korzystny kontrakt.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02 – 20.03) Samotność mogła ci ostatnio coraz bardziej doskwierać. Nie martw się i nie trać nadziei – bo twoje samotne wieczory niedługo się skończą. Jeśli jesteś singlem, prawdopodobnie czeka cię miłosna przygoda. Ryby, które są już w związku mogą spodziewać się małego wybuchu uczuć.

d32xl1i

Podziel się opinią

Share
d32xl1i
d32xl1i
Więcej tematów