Trwa ładowanie...
d4hmdrd

Horoskop dzienny na czwartek 15 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na czwartek 15 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na czwartek 15 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na czwartek 15 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d4hmdrd

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny przeczuwa, że emanujące pozytywną energią wodniki będą dziś prawdziwymi duszami towarzystwa. Gwiazdy obdarzyły cię szczególną pomysłowością, dzięki, której uporasz się z wieloma trudnościami. Nie odmawiaj, gdy ktoś poprosi cię o pomoc. Niedługo na dobre wkroczysz w nowe środowisko, a wspieranie innych pomaga w budowaniu pozytywnych relacji. Wieczorem warto otworzyć się na spotkania towarzyskie. Dobrym pomysłem dla wodników będzie zarówno wyjście na miasto, jak i zorganizowanie spotkania w domowym zaciszu. Ktoś z kręgu twoich znajomych zamierza przekazać ci dobrą nowinę. Dzięki niej wpadniesz na pewien niebanalny pomysł dotyczący dalszego rozwoju kariery.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Rozpoczynasz okres sprzyjający nauce. Według horoskopu twój umysł jest szczególnie otwarty na zdobywanie nowej wiedzy, a wszystkie informacje będziesz zapamiętywał zdecydowanie szybciej. Jeżeli zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki nowego języka lub podjęciem kursu poszerzającego twoje kompetencje zawodowe wiedz, że to dobry pomysł. Ryby były ostatnio bardzo zagubione, ale na szczęście zawiłe sprawy ustabilizują się i będziesz mógł poświęcić więcej uwagi sprawom zawodowym. Horoskop podpowiada, byś wreszcie zawalczył o swoje. Jeżeli czujesz, że twoje obecne stanowisko nie odpowiada twoim kompetencjom, szczerze porozmawiaj o tym z przełożonym. Ryby dążą do ciągłego rozwoju. Zastój i schematyczne wykonywanie tych samych czynności to jawne marnowanie twojego potencjału.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Horoskop zwiastuje baranom leniwy początek dnia. Zmęczony organizm potrzebuje regeneracji, dlatego wyjątkowo ciężko będzie ci się zmobilizować do wykonania nawet najprostszych obowiązków. Nie wiń się za taki stan rzeczy. Ostatnio pracowałeś na wysokich obrotach i masz pełne prawo czuć się przemęczony. Na szczęście napięty, pełne stresów okres wreszcie ustąpi, a ty zyskasz więcej wolnego czasu. Zatroszcz się o potrzeby swojej duszy i ciała. To dobry moment na wizyty u kosmetyczki, fryzjera oraz wszelkie metamorfozy wyglądu. Zacznij się również lepiej wysypiać. Uwierz, że nawet godzina snu więcej, dostarczy ci pokładów energii, dzięki którym skuteczniej uporasz się z obowiązkami dnia codziennego.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Byki są pracowite i obowiązkowe, ale we wszystkich należy zachować umiar. Zastanów się, czy aby na pewno nie bierzesz za dużo na swoje barki. Lubisz być dobrze poinformowany, jednak to nie zobowiązuje cię do posiadania rozległej wiedzy na niemalże każdy temat. Pamiętaj, że nie ma osoby, która jest w stanie udzielić poprawnej odpowiedzi na każde pytanie. Jeżeli zależy ci na prężnym rozwoju kariery, będziesz musiał zaufać osobom trzecim. Nadchodzi korzystny okres do zadań grupowych. W razie potrzeby nie bój się stanąć na pozycji lidera zespołu. Masz duże pokłady charyzmy, które będą przydatne podczas zarządzania grupą. Pamiętaj jednak, żeby nie narzucać reszcie własnego zdania, ale być otwarty na alternatywne propozycje rozwiązywania problemów. To właśnie pomysł znajomego tym razem będzie strzałem w dziesiątkę.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Tego dnia cierpliwość bliźniąt zostanie wystawiona na prawdziwą próbę. Od rana kilka spraw wydarzy się nie po twojej myśli, zmuszając cię do nagłej zmiany planów. Na domiar złego, osoba, która drażni cię już od pewnego czasu, powie o kilka słów za dużo. Chociaż do tej pory tolerowałeś jej uwagi, tym razem niezwykle ciężko będzie ci się opanować przed nagłym wybuchem. Weź kilka głębszy oddechów i uzbrój się w solidne argumenty, które wyjaśnią twoje stanowisko. Spokojna, szczera rozmowa jest w stanie wyjaśnić więcej nieporozumień, niż ci się wydaje. Pamiętaj, że twoje poczynania będzie obserwować osoba, na której opinii bardzo ci zależy. Zyskasz w jej oczach, wykazując się spokojem i rozwagą.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Zastanów się, czy cel, który sobie obrałeś, nie zaczyna przysłaniać ci innych wartości. Stopniowej zmianie ulegają twojej priorytety, a skupiony na obowiązkach służbowych, nie masz zbyt wiele czasu dla twoich znajomych. Dobrze, że starasz się myśleć przyszłościowo, ale popadając ze skrajności w skrajność, wcale nie będziesz szczęśliwszy. Horoskop sugeruje, byś zatrzymał się w pędzie za karierą i na spokojnie ustalił sobie nową listę priorytetów. Możliwe, że cele, za którymi desperacko gonisz, wcale nie znajdują się na jej szczycie.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Horoskop dzienny przypomina o znajomym, który w trudnej sytuacji podał ci pomocną dłoń. Niebawem to właśnie znajdzie się w potrzebie i będzie potrzebował twojego wsparcia. Chociaż masz na głowie dużo obowiązków, skup się na potrzebach osób, na których ci zależy. Miej jednak na uwadze, że mimo wszystko twój znajomy należy do osób bardzo nieśmiałych i sam z siebie nie opowiada o swoich problemach. W zaistniałej sytuacji powinieneś uzbroić się w cierpliwość. Wspólnie spędzony czas zbliży was do siebie bardziej, niż przypuszczasz. Jeżeli wzbudzisz jego zaufanie, prędzej czy później, zdecyduje się na zwierzenie.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Według horoskopu panny są ostatnio chorowite i osłabione. Po napiętym okresie twój zmęczony organizm wreszcie zaczyna upominać się o swoje, a ty nie powinieneś ignorować jego potrzeb. W życiu ważna jest równowaga, dlatego, zamiast wyszukiwać sobie kolejne obowiązki, powinieneś zagospodarować wolną chwilę na relaks i regenerację w domowym zaciszu. To również dobry moment na zrobienie profilaktycznych badań. Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, a praca wykończonego organizmu jest mniej wydajna. Kilka dni odpoczynku pozwoli ci nabrać sił i chęci do działania.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Twój horoskop dzienny przeczuwa, że już niedługo nadarzy się okazja do udowodnienia niedowiarkom swoich racji. Chociaż nie każdy stawał za tobą murem, powinieneś pamiętać o osobach, które bez względu na okoliczności były zawsze po twojej stronie. Prawdziwych przyjaciół poznaje się lepiej, a szczere relacje należy pielęgnować. Zauważ również, że twoja cierpliwość się opłaciła i mimo braku wiary we własne możliwości, otrzymywałeś wsparcie ze strony bliskich. Niedługo zobaczysz efekty ciężkiej pracy, które wzbudzą zazdrość zawistnych osób. Masz prawo być z siebie dumny, wyciągnij jednak wnioski z cennej lekcji. Największą siłę i motywację do działania dla wag stanowi właśnie wsparcie rodziny oraz przyjaciół.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Niebawem nastąpi istotny przełom w sprawach miłosnych. Znajomy przedstawi ci pewną osobę, z którą od razu znajdziesz wspólny język. Nie angażuj się jednak zbyt szybko, mając na uwadze, że pośpiech nie sprzyja rozwojowi trwałych relacji. Według horoskopu skorpiony są z natury bardzo pamiętliwie i dalej rozpamiętują przykre niuanse poprzednich relacji. Fakt, że potrzebujesz więcej czasu, aby komuś zaufać, jest zjawiskiem naturalnym. Wyciągnij wnioski ze związków znajomych. Osoby, które zbyt szybko postawiły wszystko na jedną kartę, nie są teraz zbyt szczęśliwe.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Horoskop radzi strzelcom nastawić się na aktywny dzień pełen rozmaitych wyzwań. Chociaż nieprzewidziane wydarzenia losowe skutecznie pokrzyżują ci plany, zmuszając do szukania alternatywnych rozwiązań, taka kolej rzeczy nie jest przypadkowa. Opaczność nad tobą czuwa, a strzelce zostaną poddane pewnej próbie. Nie unikaj spontanicznych wyborów i otwórz się na nowości, a poszerzysz swoje horyzonty. Nie wygrasz z rutyną, stojąc w martwym punkcie. Przestań opierać się zmianom i pozwól losowi wnieść do tego życia powiew świeżości. To również dobry moment, aby wychylić się z kręgu dawnych znajomych. Dobrze jest mieć zgraną paczkę, ale czasem warto otworzyć się także na nowe towarzystwo.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Koziorożce obawiają się oceny ze strony osób trzecich, jednak strach ten nie powinien wstrzymywać cię przed zadawaniem pytań. Zostałeś postawiony w nowej sytuacji i to normalne, że twoja wiedza w danej kwestii jest mniejsza od innych. Stres może odbić się negatywnie na twoim zdrowiu, dlatego spróbuj nie rozpamiętywać przykrych doświadczeń. Miej na względzie, że to właśnie wyzwania kształtują nasz charakter. Wsparcie znajdziesz w gronie rodziny i przyjaciół. Twoi bliscy mają w sobie dużo empatii. Niezależnie od okoliczności, nie pozostaną obojętne na twój los.

d4hmdrd

Podziel się opinią

Share

d4hmdrd

d4hmdrd
Więcej tematów