Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 17 października 2018 (środa)

Horoskop dzienny – 17 października 2018 (środa). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny – 17 października 2018 (środa)
Źródło: iStock.com
d4176c3

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03 – 19.04) Masz wybuchowy charakter, a w niektóre dni bardzo łatwo wprowadzić Cię w gniew. Chociaż wszystko może Cię dzisiaj drażnić to, mimo wszystko, spróbuj zachować zimną krew. Szczególnie w pracy – utrzymuj swoje nerwy na wodzy.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04 – 22.05) Początek tygodnia mógł dać Ci w kość, więc pewnie z utęsknieniem patrzysz w stronę weekendu. Nawet, jeśli masz nadmiar pracy, spróbuj chociaż na chwilę złapać oddech. Teraz każda chwila relaksu jest ważna, bo na horyzoncie widać jeszcze bardziej wymagający czas.

d4176c3

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05 – 21.06) Jeśli Twoje życie uczuciowe ostatnio nie układało się najlepiej, to nie martw się – już niebawem może się to zmienić. Pamiętaj, że pozytywni ludzie zawsze będą się przyciągać. Spróbuj spojrzeć na świat trochę inaczej!

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06 – 22.07) Dzisiejszy dzień może być dla Ciebie wyzwaniem. Być może zaplanowałeś sobie ostatnio jakieś rzeczy i teraz obawiasz się, czy dasz radę wytrwać w swoim postanowieniu? Jeśli przejdziesz ten test i przekroczysz swoje granice może czekać Cię niespodziewana nagroda.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07 – 23.08) Twoi przyjaciele mogą mieć wrażenie, że ich zaniedbujesz. Może warto raz na jakiś czas do nich zadzwonić? Pamiętaj, że wokół Ciebie jest sporo życzliwych Ci osób. Szczere rozmowy z kimś bliskim mogą sprawić, że na swoje problemy spojrzysz całkowicie inaczej.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08 – 22.09) Może wydawać Ci się, ze znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia. Jednak rozwiązanie Twojego problemu jest tuż za rogiem. Najlepiej jest zwrócić się o pomoc do kogoś, kto spojrzy na twoją sytuację z dystansem – rozejrzyj się, bo masz wokół siebie życzliwych Ci ludzi.

d4176c3

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09 – 22.10) Twoja doskonała intuicja nigdy Cię jeszcze nie zawiodła. Dlatego wsłuchaj się w siebie, bo los podpowiada Ci rozwiązanie każdego Twojego problemu. Uwierz swoim przeczuciom i nie obawiaj się podjąć ryzykownych kroków – nigdy nie wiesz, dokąd mogą Cię zaprowadzić.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10 – 21.11) Ostatnie konflikty w Twojej rodzinie przyniosły Ci wiele zmartwień. Pamiętaj jednak, że nie możesz odpowiadać za cudze zachowanie. Być może bliska osoba nadszarpnęła Twoje zaufanie, ale mimo wszystko pamiętaj, że w głębi serca jest Ci bardzo życzliwa.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11 – 21.12) Los sprzyja większym zakupom i inwestycjom. Jeśli od dawna planujesz większe wydatki, może teraz jest ten moment, aby zrealizować swoje marzenia? To zrozumiałe, że się obawiasz, ale czasem trzeba zrobić odważny krok – żeby później móc zebrać lepsze plony.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12 – 19.01) W Twoim otoczeniu może pojawić się sporo nowych osób. Nie bój się tych znajomości i spróbuj otworzyć się na innych. Kiedy przełamiecie pierwsze lody, może okazać się niechęć i dystans, ale są to tylko pozory wynikające z wielu obaw.

d4176c3

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01 – 18.02) Sporo się ostatnio wydarzyło w Twoim życiu i prawdopodobnie zbyt wiele wziąłeś na siebie. Na szczęście po pracowitym okresie zawsze nadchodzą wakacje. Warto, abyś zatroszczył się teraz o swoje zdrowie i przywrócił równowagę w całym swoim życiu.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02 – 20.03) Wydaje się, że środek tygodnia będzie dla Ciebie trudnym dniem – mimo wszystko wypatruj znaków i spróbuj ufnie spojrzeć w przyszłość. Nie obawiaj się – los przyniesie Ci rozwiązania wszystkich twoich problemów, musisz tylko dać sobie czas na podjęcie odpowiednich kroków.

d4176c3

Podziel się opinią

Share
d4176c3
d4176c3
Więcej tematów