Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 05.10.2018 (piątek)

Horoskop dzienny – 05.10.2018 (piątek). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny – 05.10.2018 (piątek)
Źródło: iStock.com
dvmqelj

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03 – 19.04) Chociaż wydaje ci się, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia – nie martw się. Rozwiązanie twojego problemu jest tuż za rogiem. Najlepiej zwrócić się o pomoc do kogoś, kto spojrzy na twoją sytuację z dystansem. Pamiętaj również, że czasem warto otworzyć się na rozmowę z drugim człowiekiem.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04 – 22.05) Chociaż piątek zwiastuje dobry weekend to jednak przyłóż się dzisiaj do pracy. Powinieneś lepiej skupić się na swoich obowiązkach i przestać chodzić z głową w chmurach. Nie zaniedbuj pracy - szef z pewnością to dostrzeże. Być może wkrótce czeka cię mała nagroda.

dvmqelj

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05 – 21.06) Zadbaj o swoje zdrowie! Ostatnio miałeś sporo stresujących sytuacji, a twój organizm powoli może wysyłać Ci ostrzegawcze znaki. Wsłuchaj się w siebie żeby dowiedzieć się czego naprawdę potrzebujesz, to ważne aby mimo jesiennych chłodów utrzymać swoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06 – 22.07) Ostatnie konflikty w rodzinie przyniosły ci wiele zmartwień. Mimo tego, że bliska ci osoba nadszarpnęła twoje zaufanie, to mimo wszystko pamiętaj że w głębi serca jest ci bardzo życzliwa. Czasem trzeba dawać innym drugą szansę!

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07 – 23.08) Możesz być dzisiaj lekko rozdrażniony. Unikaj konfliktów, bo te mogą wybuchnąć w każdej chwili. Pamiętaj, że słowa które wypowiesz w gniewie na długo mogą zranić bliską ci osobę. Spróbuj więc trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08 – 22.09) Twoja ciężka praca wreszcie zaowocuje. Dzisiejszy dzień będzie pełen spotkań z dawno nie widzianymi znajomymi. Nie bój się pokazać kim naprawdę jesteś. Odnowienie znajomości wyjdzie ci na dobre i zmieni twoje spojrzenie na ostatnie problemy.

dvmqelj

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09 – 22.10) Wydaje się, że to będzie trudny dzień – ale wypatruj znaków, które rozwieją twoje wątpliwości sprzed kilku dni. Czeka Cię podjęcie trudnej decyzji. Nie bój się – wszystko się ułoży. Musisz tylko dać sobie czas, na podjęcie odpowiednich kroków.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10 – 21.11) Nie przejmuj się drobnymi trudnościami w pracy – to wszystko minie. Skup się na swoich obowiązkach i nie poddawaj się. Wieczorem możesz przygotować się na miłe spotkanie – wszystko sprzyja odnowieniu dawnych znajomości.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11 – 21.12) Chociaż miałeś intensywny tydzień, to dzisiaj pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Może zorganizuj spotkanie w gronie przyjaciół? Wspólnie spędzony czas może przynieść ci wiele radości. Może dzięki temu poznasz kogoś nowego, kto zmieni twoje życie?

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12 – 19.01) Mimo, że nadchodzą chłody – dla ciebie ten dzień będzie wyjątkowo gorący. Mimo wszystko nie daj się ponieść nerwowej atmosferze w pracy. Czasem wystarczy odpuścić na chwilę i wszystko samo się ułoży.

dvmqelj

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01 – 18.02) Nie martw się, rozpoczęte kilka tygodni temu poszukiwania wkrótce zakończą się sukcesem. Na chwilowe przygnębienie najlepszym lekarstwem będzie duża dawka snu i kolacja w przyjacielskim gronie. To naładuje cię pozytywną energią na koniec tego trudnego tygodnia.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02 – 20.03) Dzisiaj będzie dobry dzień. Pozałatwiasz kilka ważnych spraw, które wiszą nad tobą już od miesiąca. Wieczorem czeka miła niespodzianka w gronie przyjaciół, ale uważaj nie wszyscy patrzą na ciebie życzliwym okiem.

dvmqelj

Podziel się opinią

Share
dvmqelj
dvmqelj
Więcej tematów