Trwa ładowanie...
d2wbend

Hitler nie popełnił samobójstwa? CIA ujawniło nieznane dotąd informacje

Wiele osób do dziś nie jest w stanie uwierzyć że Adolf Hitler popełnił samobójstwo wraz ze swoją małżonką, Ewą Braun w 1945 roku. Na przestrzeni lat pojawiło się wiele teorii mówiących o tym, że Führer, podobnie jak inni wysoko postawieni nazistowscy notable, uciekł do Ameryki Południowej gdy przegrana III Rzeszy była już przesądzona. Teraz światło dzienne ujrzały notatki CIA, które dowodzą, że Hitler ukrywał się w Kolumbii i Argentynie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Według danych CIA, Hitler mógł uciec do Ameryki Południowej, gdzie ukrywał się pod nazwiskiem "Shrittelmayor".
Według danych CIA, Hitler mógł uciec do Ameryki Południowej, gdzie ukrywał się pod nazwiskiem "Shrittelmayor". (cia.gov, Fot: CIA)
d2wbend

Według jednego z raportów CIA, Hitler mógł przeżyć II wojnę światową i dożyć spokojnej starości w Ameryce Południowej. Jeden z informatorów amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej udostępnił materiały, zaświadczjące o przebywaniu przywódcy III Rzeszy w Kolumbii, gdzie w latach 50-tych. W tym czasie, były oficer SS, Philip Citroen, miał spotkać się z Hitlerem, który ukrywał się tam pod nazwiskiem "Shrittelmayor".

Do notatki załączone jest zdjęcie, na którym oprócz Citroena znajduje sie mężczyzna łudząco podobny do Hitlera . Zdaniem informatora fotografia została zrobiona w 1954 roku w kolumbijskim mieście Tanja. Rok później, według notatki, Hitler miał wyjechać do Argentyny. CIA nie potwierdziło tych doniesień.

Całą notkę możesz zobaczyć TUTAJ.

Źródło: RMF24

d2wbend

Podziel się opinią

Share

d2wbend

d2wbend
Więcej tematów