Trwa ładowanie...

Hitler nie popełnił samobójstwa? CIA ujawniło nieznane dotąd informacje

Wiele osób do dziś nie jest w stanie uwierzyć że Adolf Hitler popełnił samobójstwo wraz ze swoją małżonką, Ewą Braun w 1945 roku. Na przestrzeni lat pojawiło się wiele teorii mówiących o tym, że Führer, podobnie jak inni wysoko postawieni nazistowscy notable, uciekł do Ameryki Południowej gdy przegrana III Rzeszy była już przesądzona. Teraz światło dzienne ujrzały notatki CIA, które dowodzą, że Hitler ukrywał się w Kolumbii i Argentynie.

Share
Hitler nie popełnił samobójstwa? CIA ujawniło nieznane dotąd informacjeŹródło: cia.gov, fot: CIA
d2ljnuf

Według jednego z raportów CIA, Hitler mógł przeżyć II wojnę światową i dożyć spokojnej starości w Ameryce Południowej. Jeden z informatorów amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej udostępnił materiały, zaświadczjące o przebywaniu przywódcy III Rzeszy w Kolumbii, gdzie w latach 50-tych. W tym czasie, były oficer SS, Philip Citroen, miał spotkać się z Hitlerem, który ukrywał się tam pod nazwiskiem "Shrittelmayor".

Do notatki załączone jest zdjęcie, na którym oprócz Citroena znajduje sie mężczyzna łudząco podobny do Hitlera . Zdaniem informatora fotografia została zrobiona w 1954 roku w kolumbijskim mieście Tanja. Rok później, według notatki, Hitler miał wyjechać do Argentyny. CIA nie potwierdziło tych doniesień.

Całą notkę możesz zobaczyć TUTAJ.

Źródło: RMF24

d2ljnuf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ljnuf
d2ljnuf
Więcej tematów