WP

High life. Podniebna podróż posłanki z Rzeszowa

Polscy parlamentarzyści na potęgę korzystają z darmowych przelotów samolotem. Czasem trafia im się nawet coś lepszego niż biznes klasa w liniach LOT. Posłanka Krystyna Wróblewska pochwaliła się podróżą do Rzeszowa na pokładzie rządowego samolotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Wróblewska, Marek Kuchciński i Stanisław Piotrowicz polecieli do Rzeszowa rządowym samolotem
Krystyna Wróblewska, Marek Kuchciński i Stanisław Piotrowicz polecieli do Rzeszowa rządowym samolotem (Facebook.com, Fot: Krystyna Wróblewska)
WP

Do stolicy Podkarpacia wraz z posłanką PiS zabrali się Marszałek Sejmu Marek Kuchciński i szef sejmowej komisji sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz. "Podróż rządowym samolotem Gulfstream G550" - pochwaliła się posłanka, okraszając post uśmiechniętymi emotikonami.

Facebook.com
Podziel się
Facebook.com
Podziel się
WP

Wpis zniknął

Niestety, kilka godzin po publikacji wpisu, Krystyna Wróblewska go usunęła, lub zastrzegła, by był widoczny tylko dla znajomych. Zadbaliśmy jednak o to, by czytelnicy Wirtualnej Polski nie przegapili, jak godnie prezentują się politycy PiS na pokładzie rządowej maszyny. Uwagę zwraca szczególnie nieskazitelnie biała koszula marszałka.

Facebook.com
Podziel się
Facebook.com
Podziel się
WP

Podniebne podróże posłów

Posłowie lubią latać za nasze. Na podniebne podróże niektórych z nich wydaliśmy niemal ćwierć miliona złotych (dane z września 2018). Rekordziści tej kadencji Sejmu już wtedy mieli na koncie ponad 400 lotów.

Zobacz także: "Latająca taksówka" za 4 lata. Zrobili już testy

WP

Ogółem ich darmowe przeloty kosztowały nas, podatników, ponad 18 milionów złotych. Dodając do tego koszty powrotów do domu rządowym samolotem lub zadania specjalne, kwota ta może okazać się znacznie wyższa.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP