Trwa ładowanie...
d463fwc
22-11-2014 21:24

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie chce więcej debat z Jackiem Sasinem

Kandydaci na prezydenta Warszawy - zadowoleni po debacie. Przed drugą turą wyborów na prezydenta zmierzyli się Hanna Gronkiewicz-Waltz z PO oraz Jacek Sasin z PiS. Politycy przez godzinę odpowiadali na pytania dziennikarzy i zadawali pytania sobie nawzajem. Poruszane były między innymi tematy komunikacji, szkół i przedszkoli i bezpieczeństwa.

d463fwc
d463fwc

Jacek Sasin był niepocieszony z powodu ograniczonego czasu debaty, która - jak mówił - pozostawia niedosyt. Jego zdaniem, nie udało się poruszyć wszystkich ważnych tematów i dlatego proponował Hannie Gronkiewicz - Waltz kolejne debaty.

Hanna Gronkiewicz-Waltz, odrzuciła jednak ten pomysł, mówiąc, że woli rozmawiać z mieszkańcami stolicy, niż wzajemnie się przekonywać z Jackiem Sasinem. Prezydent Warszawy uważa też, że ta debata przekonała warszawiaków do jej osoby.

Obecna prezydent stolicy mówiła po debacie, że szanuje Jacka Sasina, więc nie chce oceniać swojej postawy. Jak powiedziała, ta ocena należy do warszawiaków, który wyrażą swoją opinię podczas drugiej tury głosowania.

Z kolei Jacek Sasin również nie chciał oceniać Hanny Gronkiewicz-Waltz. Mówił jednak, że jest dobrym kandydatem dla tych, którzy chcą zmiany i lepszych rządów w Warszawie. Zadeklarował chęć współpracy z każdym i wolę realizowania postulatów także innych kandydatów.

W pierwszej turze wyborów na prezydenta Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz otrzymała 47,19 procent głosów, a Jacek Sasin - 27,71 procent. Oprócz nich na prezydenta stolicy kandydowało 9 osób.

d463fwc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d463fwc
Więcej tematów