Trwa ładowanie...
d4jcn43
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
protesty

Grzywna za demonstrację. Nawalny ukarany

Sąd w Moskwie ukarał w poniedziałek opozycjonistę Aleksieja Nawalnego grzywną w wysokości 20 tysięcy rubli (ok. 350 USD) za organizację bez zezwolenia niedzielnej demonstracji w centrum rosyjskiej stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzywna za demonstrację. Nawalny ukarany
(PAP/EPA)
d4jcn43

Nawalny odpowiadał przed sądem ds. wykroczeń administracyjnych. Opozycjonista został zatrzymany w niedzielę, krótko po rozpoczęciu demonstracji w Moskwie.

W kilkudziesięciu miastach Rosji odbyły się w niedzielę wielotysięczne protesty. Ich uczestnicy żądali wyjaśnienia przez władze faktów, które opozycjonista Aleksiej Nawalny wraz ze swą Fundacją Walki z Korupcją (FBK) przedstawił w materiale śledczym na temat domniemanego ukrytego majątku premiera Dmitrija Miedwiediewa. Policja zatrzymała w samej Moskwie ponad 1000 osób, większość z nich została zwolniona i ma odpowiadać za wykroczenia administracyjne.

Źródło: PAP

d4jcn43

Podziel się opinią

Share

d4jcn43

d4jcn43
Więcej tematów