Trwa ładowanie...
d3y68eu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Grzegorz Schetyna szefem sejmowej komisji spraw zagranicznych

Były szef dyplomacji Grzegorz Schetyna (PO) został jednogłośnie wybrany na szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych. Jego zastępcami zostali Robert Tyszkiewicz (PO), Małgorzata Gosiewska (PiS) i Marek Sawicki (PSL).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Schetyna
Grzegorz Schetyna (WP)
d3y68eu

W komisji spraw zagranicznych zasiądzie 28 posłów: 15 przedstawicieli PiS; 8 przedstawicieli PO; po dwóch przedstawicieli Kukiz'15 i Nowoczesnej i jeden przedstawiciel PSL.

d3y68eu

Podziel się opinią

Share

d3y68eu

d3y68eu
Więcej tematów