Trwa ładowanie...
d1hsi8r
Grzegorz Schetyna: na dzisiaj koalicja PO-PiS - niemożliwa
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Grzegorz Schetyna: na dzisiaj koalicja PO-PiS - niemożliwa

Na dzisiaj koalicja PO-PiS jest niemożliwa - stwierdza minister spraw zagranicznych, polityk PO Grzegorz Schetyna. Podkreśla, że ostatnia próba stworzenia takiej koalicji w 2005 roku skończyła się "wojną i rozejściem się" tych dwóch - jak mówi - podobnych wówczas partii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1hsi8r

Na pytanie, czy po wyborach parlamentarnych mogłaby powstać koalicja PO-PiS, Schetyna odpowiedział: - Są kraje, w których zdarzają się wielkie koalicje, to jest coś takiego bardzo dojrzałego politycznie, Niemcy funkcjonują w ten sposób drugą kadencję, Austria też jest tego przykładem. W Polsce od 2005 roku, kiedy miał być PO-PiS, a skończyło się wojną i rozejściem się tych dwóch wtedy podobnych, zbliżonych partii, trudno sobie coś takiego wyobrazić i na dzisiaj jest to niemożliwe.

d1hsi8r

Podziel się opinią

Share

d1hsi8r

d1hsi8r
Więcej tematów