Groźny wypadek na S3. Samochód jechał pod prąd
Na drodze S3 w Bolkowie doszło do czołowego zderzenia samochodów. Jeden z pojazdów wjechał pod prąd. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Co musisz wiedzieć?
- Gdzie i kiedy doszło do wypadku? Wypadek miał miejsce w sobotę po południu na drodze S3 w Bolkowie, na Dolnym Śląsku, w kierunku Legnicy.
- Jakie były okoliczności zdarzenia? Jeden z samochodów jechał pod prąd, co doprowadziło do czołowego zderzenia z innym pojazdem.
- Jakie były skutki wypadku? Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, a pas ruchu w kierunku Legnicy został zablokowany.
Jak doszło do wypadku na S3?
W sobotę po południu na drodze ekspresowej S3 w Bolkowie doszło do poważnego wypadku. Samochód, który jechał pod prąd, zderzył się czołowo z innym pojazdem.
Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do jaworskiej straży pożarnej o godzinie 15:40.
Na miejsce natychmiast przybyły służby - w tym policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.
Uczestnicy wypadku zdołali samodzielnie opuścić pojazdy przed przybyciem pomocy. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w celu dalszej obserwacji.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Samolot runął na dom. Mężczyzna zdążył uciec, jego żona zginęła
Jakie są konsekwencje wypadku?
W wyniku wypadku pas ruchu w kierunku Legnicy został zablokowany, co spowodowało utrudnienia w ruchu. Jaworska policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.
Wstępne ustalenia wskazują, że jeden z pojazdów poruszał się prawidłowo, podczas gdy drugi wjechał pod prąd, co doprowadziło do kolizji.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Szykowali się na ustawkę. Policja zatrzymała pseudokibiców
Źródło: KPP SP w Jaworze, TVP3 Wrocław