Trwa ładowanie...
wypadek

Groźny wypadek koło Radomia. Strażacy musieli uwolnić kierowcę z auta

Nocna akcja służb koło Radomia. Znaleziono dwa samochody, które najprawdopodobniej się zderzyły. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Share
Groźny wypadek koło Radomia. Strażacy musieli uwolnić kierowcę z auta
Źródło: Facebook.com, Fot: Ochotnicza Straż Pożarna w Jedlni - Letnisko
d2d12nk

Do wypadku doszło w piątek wieczorem, około godziny 21 na drodze w podradomskiej Antoniówce, na terenie gminy Jedlnia Letnisko. Na miejscu pojawili się strażacy z pobliskiego OSP. Zastali dwa pojazdy, które znajdowały w znacznej odległości od siebie. W pierwszym samochodzie nie znaleziono żadnej osoby poszkodowanej. Z kolei w przypadku drugiego auta potrzebna była interwencja ratowników technicznych.

"Konieczne było odłączenie źródła prądu w pojeździe aby zapobiec ewentualnemu pożarowi, uwolnienie kierowcy pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz udzielnie pierwszej pomocy przedmedycznej jemu i pasażerce, która zdołała wydostać się o własnych siłach" - relacjonują strażacy OSP.

d2d12nk

Osoby poszkodowane zostały przekazane ratowników medycznym. Dalsze działania strażaków polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia na czas pracy policyjnych załóg ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez śledczych.

ZOBACZ: Włodzimierz Czarzasty kpi z Julii Przyłębskiej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: echodnia.eu

d2d12nk

Podziel się opinią

Share
d2d12nk
d2d12nk
Więcej tematów