Trwa ładowanie...
d1jnyh5

Groził śmiercią Katarzynie Lubnauer. Zapadł wyrok

Sąd wydał wyrok ws. Włodzimierza D. Były strażnik marszałkowski groził śmiercią Katarzynie Lubnauer. Mężczyzna został skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Lubnauer ujawniła groźby, które skierowano w jej stronę
Katarzyna Lubnauer ujawniła groźby, które skierowano w jej stronę (East News, Fot: Piotr Molecki)
d1jnyh5

Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Włodzimierza D. na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 500 zł grzywny. Były strażnik marszałkowski ma również dozór kuratorski i nie może zbliżać się do Katarzyny Lubnauer - ustaliło RMF FM.

Wyrok nie jest prawomocny. Do procesu doszło mimo deklaracji mężczyzny o chęci dobrowolonego poddania się karze.

"Lubnauer ty k....o, sz...o, dz...o, s...o, trzeba cie zabić jak tego złodzieja adamowicza" - to mail, którego treść posłanka ujawniła we wrześniu 2019 r. Wysłano go na adres redakcji TVN, w której pojawiła się Lubnauer.

d1jnyh5

Zobacz też: Stadion Narodowy jako szpital polowy. Senator PiS zgłosił chęć do pracy

Groził Katarzynie Lubnauer. Pracował w straży marszałkowskiej

- Nie znałem pani Lubnauer. Napisałem, bo miałem chwilę słabości. Inaczej tego nie potrafię wyjaśnić - tłumaczył swoje zachowanie w rozmowie z "Faktem" Włodzimierz D.

d1jnyh5

Mężczyznę szybko złapano. Biegli psychiatrzy stwierdzili, że ówczesny funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej w momencie wysyłania gróźb mailem był poczytalny. - To nie było tak, że ktoś pod wpływem chwili napisał jednego maila, tylko potem doszedł do wniosku, że tamten był niewystarczająco mocny, w związku z tym przesłał po chwili jeszcze kolejnego maila z tego samego adresu - stwierdziła w rozmowie z RMF FM posłanka.

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1jnyh5

Podziel się opinią

Share
d1jnyh5
d1jnyh5
Więcej tematów