Trwa ładowanie...
d17y32w
d17y32w

Gośćmi Jacka Gądka byli Paweł Kowal i Paweł Rabiej

Kontrowersyjne słowa szefa MON, który stwierdził, że Egipt sprzedał francuskie okręty Mistral Rosji "za dolara". Sejmowa burza po informacji ministra Antoniego Macierewicza w sprawie zerwanego kontraktu na francuskie Caracale. Sejm skierował do Komisji Finansów Publicznych prezydencki projekt ustawy dotyczący kredytów walutowych, a były polski minister transportu Sławomir Nowak będzie zarządzał drogami na Ukrainie - o tym m.in. w programie "WP rozmowa" Jacek Gądek rozmawiał z Pawłem Kowalem (PAN) i Pawłem Rabiejem (Nowoczesna).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d17y32w

Rabiej oznajmił w "WP rozmowie", że Nowoczesna popiera prezydencki projekt w sprawie kredytów walutowych, bo uważa, że banki "najbardziej nabroiły" w kwestii spreadów. Podkreślił, że inne projekty w tej sprawie nie budzą entuzjazmu.

- Sam wziąłem kredyt we frankach. Jestem średnio zadowolony. Sporo straciłem na spreadach - dodał poseł.

Komentując informację, że Sławomir Nowak został mianowany pełniącym obowiązki szefa Ukrawtodoru, Rabiej oznajmił, że jest za tym, by dawać ludziom drugą szansę. Zaznaczył jednak, że trudno wyobrazić sobie powrót byłego ministra do polityki. Kowal z kolei podkreślał, że Nowak "ma swoją kartę profesjonalną".

d17y32w

Odnosząc się do słów szefa MON o sprzedaży "za dolara" okrętów Mistral, Kowal stwierdził: - Może ktoś wkręcił Macierewicza, a może wie więcej niż my? Dowiemy się z czasem.

d17y32w

Podziel się opinią

Share
d17y32w
d17y32w
Więcej tematów