Trwa ładowanie...
davbd52
davbd52

Gośćmi Jacka Gądka byli Paweł Kowal i Paweł Rabiej

Kontrowersyjne słowa szefa MON, który stwierdził, że Egipt sprzedał francuskie okręty Mistral Rosji "za dolara". Sejmowa burza po informacji ministra Antoniego Macierewicza w sprawie zerwanego kontraktu na francuskie Caracale. Sejm skierował do Komisji Finansów Publicznych prezydencki projekt ustawy dotyczący kredytów walutowych, a były polski minister transportu Sławomir Nowak będzie zarządzał drogami na Ukrainie - o tym m.in. w programie "WP rozmowa" Jacek Gądek rozmawiał z Pawłem Kowalem (PAN) i Pawłem Rabiejem (Nowoczesna).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
davbd52

Rabiej oznajmił w "WP rozmowie", że Nowoczesna popiera prezydencki projekt w sprawie kredytów walutowych, bo uważa, że banki "najbardziej nabroiły" w kwestii spreadów. Podkreślił, że inne projekty w tej sprawie nie budzą entuzjazmu.

- Sam wziąłem kredyt we frankach. Jestem średnio zadowolony. Sporo straciłem na spreadach - dodał poseł.

Komentując informację, że Sławomir Nowak został mianowany pełniącym obowiązki szefa Ukrawtodoru, Rabiej oznajmił, że jest za tym, by dawać ludziom drugą szansę. Zaznaczył jednak, że trudno wyobrazić sobie powrót byłego ministra do polityki. Kowal z kolei podkreślał, że Nowak "ma swoją kartę profesjonalną".

davbd52

Odnosząc się do słów szefa MON o sprzedaży "za dolara" okrętów Mistral, Kowal stwierdził: - Może ktoś wkręcił Macierewicza, a może wie więcej niż my? Dowiemy się z czasem.

davbd52

Podziel się opinią

Share

davbd52

davbd52
Więcej tematów