Trwa ładowanie...
d3o7dyn

Głogów: pijany mężczyzna strzelał z wiatrówki do przechodniów

Pijany mężczyzna strzelał z wiatrówki do przechodniów na jednym z osiedli na terenie Głogowa (woj. dolnośląskie). Został już zatrzymany przez policję i po wytrzeźwieniu będzie przesłuchany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Głogów: pijany mężczyzna strzelał z wiatrówki do przechodniów
(KWP w Poznaniu)
d3o7dyn

Około godziny 19.00, 16 czerwca, głogowska policja otrzymała zgłoszenie od 30-latka, który twierdził, że został na jednym z osiedli postrzelony z wiatrówki. Funkcjonariusze niezwłocznie ruszyli na miejsce zdarzenia.

- 30-latek powiedział nam, że nagle poczuł ból, a w kurtce, w którą był ubrany znalazł śrut. Ponadto stwierdził, że pierwszy, chybiony strzał, padł w jego kierunku chwilę wcześniej. Dokładnie wskazał w pobliskim bloku okno, z którego strzelano do niego - mówi WP podinsp. Bogdan Kaleta z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Gdy policjanci weszli do mieszkania, które wskazał poszkodowany, zastali tam nietrzeźwego 68-latka. Mężczyzna nie przyznawał się do popełnionego czynu, jednak podczas przeszukania, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli wiatrówkę. 68-letniego głogowianina, mającego w organizmie 2 promile alkoholu, zatrzymano i przewieziono do aresztu.

d3o7dyn

- Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany i wtedy też prawdopodobnie usłyszy zarzuty. Postrzelony z broni śrutowej mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Nie wiemy na razie tego, czy zatrzymany oddał więcej strzałów - dodaje Kaleta.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3o7dyn

Podziel się opinią

Share

d3o7dyn

d3o7dyn
Więcej tematów