Trwa ładowanie...
d2z85ir

Giebułtów: Betoniarka wpadła do rowu. Kierowca nie żyje

W Giebułtowie doszło do przykrego incydentu, w którym kierowca betoniarki stracił kontrolę nad pojazdem. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Giebułtów: Kierowca betoniarki stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Na miejsce przybyli strażacy, którzy wyciągnęli mężczyznę.
Giebułtów: Kierowca betoniarki stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Na miejsce przybyli strażacy, którzy wyciągnęli mężczyznę. (Facebook.com)
d2z85ir

Kierowca betoniarki stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Na miejsce przybyli strażacy, którzy wyciągnęli mężczyznę. Od razu przystąpiono do reanimacji, jednak stwierdzono zgon mężczyzny.

„We wtorek (23 października) o godzinie 8:05 dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Kierujący betoniarką z tzw. gruszką z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał poza oś jezdni, wpadając do rowu. Pojazd przewrócił się. Kierowcy mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora i śledczych” - mówi sierż. szt. Agnieszka Piekło - Bielarz z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Według ustaleń policji, kierowca prawdopodobnie zasłabł za kierownicą.

d2z85ir

Podziel się opinią

Share

d2z85ir

d2z85ir
Więcej tematów