Trwa ładowanie...

Gerard Depardieu: dumny z bycia Rosjaninem

"Dumny z bycia Rosjaninem" - to slogan reklamowy szwajcarskich zegarków "Custos - Ekskluzywna Edycja Gerarda Depardieu", które reklamuje aktor. Zegarki produkowane są dla bogatych Rosjan, a na tarczach widnieją rosyjskie godła. Komentatorzy nie pozostawiają suchej nitki na aktorze za tę reklamę.

Share
Gerard Depardieu: dumny z bycia Rosjaninem
Źródło: youtube
d25shu0

Depardieu mówi na filmie do swoich nowych rodaków, że warto być dumnym z tego, że jest się Rosjaninem. Pod koniec filmu z miną szaleńca, jak oceniają niektórzy, uderza pięścią w stół i powtarza slogan: "Dumny z bycia Rosjaninem".

d25shu0

Zegarki wykonała na zamówienie Depardieu jedna ze szwajcarskich firm. Na jej stronie internetowej umieszczono zdjęcie aktora w czarnej skórzanej kurtce z rosyjskim godłem i z czarnym zegarkiem na ręce. Na cyferblacie widoczny jest dwugłowy orzeł. Rosyjskie godło zostało wykonane z czystego złota.

Francuskie media ostro krytykują Gerarda Depardieu. Zarzucają się, że "sprzedał się Putinowi" i częściej słyszy się o wyczynach prywatnych aktora niż o jego osiągnięciach zawodowych. Niektórzy wręcz zastanawiają się, z jakich używek korzysta aktor.

Francuski aktor półtora roku temu uzyskał obywatelstwo Rosji. Paszport odebrał osobiście z rąk prezydenta Władimira Putina. Pod Moskwą kupił też kolejną swoją posiadłość. Nabycie rosyjskiego obywatelstwa miało być wyrazem protestu przeciwko wprowadzeniu we Francji wysokiego podatku dla najbogatszych obywateli.

d25shu0

Podziel się opinią

Share
d25shu0
d25shu0
Więcej tematów