Trwa ładowanie...
d29ss62

Gdańsk: wnuk Lecha Wałęsy znów ma problemy z prawem?

21-letni Dominik W., wnuk byłego prezydenta, został zatrzymany przez policję, Miał spowodować wypadek pod wpływem alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdańscy policjanci zatrzymali Dominika W.
Gdańscy policjanci zatrzymali Dominika W. (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d29ss62

Nieoficjalna informacje o zatrzymaniu Dominika W. podało Radio Gdańsk. Z ustaleń reportera tej radiostacji wynika, że wnuk byłego prezydenta prowadził auto bez prawa jazdy. Na dodatek był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Gdańscy policjanci zawiadomienie o wykonującym niebezpieczne manewry kierowcy volkswagena golfa dostali w niedzielę po południu. Mężczyzna miał uderzyć swoim autem w inne samochody.

d29ss62

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zobaczyli porzuconego na środku jezdni golfa. Kierowca auta miał siedzieć na przystanku.

Jak ustalił reporter Radia Gdańsk Dominik W. podczas legitymowania miał być agresywny i ubliżać policjantom. Nie chciał też poddać się badaniu alkotestem. Funkcjonariusze musieli go skuć w kajdanki i doprowadzić na badanie krwi.

Wnuk Wałęsy, jak podaje Radio Gdańsk, trafił do policyjnej celi. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

To nie pierwszy problem z prawem Dominika W. Przed sądem w Gdańsku toczy się jego proces o naruszenie nietykalności cielesnej kobiety.

Źródło: Radio Gdańsk

d29ss62

Podziel się opinią

Share
d29ss62
d29ss62
Więcej tematów