Trwa ładowanie...
d12uvyg
d12uvyg
Gazeta Polska CodziennieZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Gazeta Polska Codziennie": Zatrzymano dewastację miejsce kaźni

Zatrzymano dewastację piwnic na warszawskiej Pradze, przy ulicy Strzeleckiej 8, gdzie NKWD oraz UB przetrzymywały i mordowały żołnierzy polskiego podziemia niepodległościowego - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d12uvyg

W pomieszczeniach, które nie są jeszcze objęte ochroną konserwatora zabytków, znajdują się świadectwa zbrodni stalinowskich. Mogą też znajdować się szczątki ofiar.

Na fundamentach byłej katowni firma deweloperska chce zbudować apartament. Rozpoczęła już prace, które dzięki interwencji Stowarzyszenia Kolekcjonerzy Czasu udało się zatrzymać.

Teraz kilkanaście organizacji zbiera podpisy pod petycją do konserwatora zabytków, w której domaga się objęcia ochroną wszystkich pomieszczeń piwnicznych przy ul. Strzeleckiej.

d12uvyg

Podziel się opinią

Share

d12uvyg

d12uvyg
Więcej tematów