Trwa ładowanie...
d112qfe
Artykuł sponsorowany
Giełda furgonetka

Furgonetka Giełda. Serwis, który rozwiązuje problem transportu dużych przedmiotów

Przeprowadzasz się do nowego mieszkania i zastanawiasz się, w jaki sposób przetransportować meble? Chcesz przewieźć pralkę, telewizor, zabudowę kuchenną? A może masz ciężki sprzęt do przewiezienia - motocykl czy samochód? Gabarytowe przedmioty, z uwagi na niestandardowe rozmiary, nie mogą być wysłane kurierem. W jaki sposób znaleźć odpowiednią firmę przewozową, bez nadmiernego obciążania budżetu? Wystarczy skorzystać z serwisu Furgonetka Giełda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Furgonetka Giełda. Serwis, który rozwiązuje problem transportu dużych przedmiotów
(Furgonetka Giełda)
d112qfe

Na co dzień spotykamy się z różnego rodzaju sytuacjami, podczas których skorzystanie z ofert profesjonalnych firm przewozowych, zdaje się być koniecznością. Przeprowadzka, zakup nowego sprzętu agd, sprowadzenie samochodu z zagranicy, nabycie dzieła sztuki na okazyjnej aukcji - to tylko niektóre okoliczności, które wymagają od nas zdecydowanego działania, ponieważ wiążą się z potrzebą znalezienia właściwego transportu.

Z reguły pierwszym rozwiązaniem, jakie nasuwa się osobom chcącym przewieźć duże przedmioty, jest szukanie rozwiązania wśród znajomych. Jeśli najbliżsi dysponują odpowiednim sprzętem - autem dostawczym czy przyczepą - możemy skorzystać z ich pomocy. Jednak co zrobić w sytuacji, w której nie możemy prosić bliskich o wsparcie? Antidotum mogą okazać się różnego rodzaju portale ogłoszeniowe, czy fora internetowe, na których użytkownicy zlecają oferty transportu Takie działanie wymaga jednak pełnego zaangażowania - zajmuje dużo czasu i co gorsza, nie daje stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa przewozu. Bowiem nie we wszystkich przypadkach możemy poznać opinie klientów korzystających z usług zleceniodawców. Wyjątkiem jest Furgonetka Giełda.

Jak działa serwis Furgonetka Giełda?

d112qfe

Furgonetka Giełda to serwis, który ułatwia znalezienie przewoźnika dla niestandardowych ładunków jak meble, sprzęty gospodarstwa domowego, maszyny rolnicze, samochody, motocykle i wiele innych przedmiotów, których wysłanie standardowym kurierem byłoby niemożliwe. Wystarczy zarejestrować się na platformie lub aplikacji mobilnej i dodać bezpłatne ogłoszenie, w którym zawarte zostaną wszystkie szczegóły dotyczące przewozu: termin, planowana trasa, wymiary i waga przesyłki. Warto również dodać zdjęcia ładunku. Firmy zainteresowane realizacją zlecenia odpowiedzą na ogłoszenie, podając wycenę transportu, z których samodzielnie wybierzemy najkorzystniejszą ofertę.

Co ciekawe, użytkownik ponosi jedynie koszt transportu, jaki sam zaakceptował. Furgonetka Giełda nie pobiera dodatkowych opłat za korzystanie z serwisu. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że wyceny mogą być nawet do 60% niższe od standardowych cen transportowych. Jest to wynikiem maksymalnego wykorzystania wolnych przestrzeni ładunkowych. Kierowcy mają bowiem możliwość zabrania dodatkowych zleceń na tej samej trasie, jeśli dysponują dodatkowym miejscem.

Bezpieczeństwo przewożonych przesyłek jest priorytetem, dlatego wszystkie firmy są na bieżąco starannie weryfikowane. Jakość oferowanych przez przewoźników usług mogą potwierdzić sami użytkownicy. Każda osoba, która korzysta z serwisu może wystawić kierowcy opinię i ocenić poziom współpracy. Dzięki takim rekomendacjom pozostali ogłoszeniodawcy wiedzą, że dana firma jest sprawdzona i godna zaufania.

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Furgonetka Giełda?

Za pośrednictwem serwisu można zlecić transport niemalże każdej rzeczy. Standardowe kategorie produktów, dostępne na stronie to: meble, ładunki, maszyny i sprzęty, samochody, motocykle, inne pojazdy i pozostałe przesyłki. Oddzielną kategorię stanowią przeprowadzki. Możliwy jest także transport zwierząt oraz przedmiotów wymagających szczególnej ostrożności i uwagi, jak antyki czy dzieła sztuki. Trasy są realizowane zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

d112qfe

Kolejnym atutem jest przejrzysta i klarowna strona internetowa, która ułatwia korzystanie z serwisu. Podział na strefę zlecającego i strefę przewoźnika zawiera, prócz instruktażowych wskazówek, dedykowany dział porad transportowych. Jeśli zastanawiasz się, jak przygotować do przewozu łóżko, telewizor czy lodówkę - znajdziesz tu kompendium niezbędnych informacji.

Furgonetka Giełda działa na rynku już 2 lata i wciąż dynamicznie się rozwija. Z serwisem współpracuje już prawie 4,5 tysiąca firm transportowych. Co istotne, zleceniodawcy wystawili aż 96,60% pozytywnych opinii o przewozach.

Więcej informacji znajdziecie na www.gielda.furgonetka.pl.

d112qfe

Podziel się opinią

Share

d112qfe

d112qfe
Więcej tematów