Trwa ładowanie...
d2n6hvi
d2n6hvi

Funkcjonariusze przerwali nielegalny turniej pokera

Ponad 100 osób uczestniczyło w nielegalnym turnieju pokera w klubie Ceremonia w Szczecinie. W poniedziałek około godz. 22.00 kilkudziesięciu policjantów i funkcjonariuszy Zachodniopomorskiej Służby Celnej wkroczyło do klubu i przerwało turniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2n6hvi

Rzeczniczka Izby Celnej w Szczecinie Monika Woźniak-Lewandowska poinformowała, że "kilkanaście osób usłyszało zarzut udziału w nielegalnym turnieju pokera, za co grozi kara pieniężna. Zidentyfikowano także mężczyznę, który przyznał się do organizacji turnieju". Grozi mu za to kara pieniężna i kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w klubie materiały do gry w pokera, karty, nakładki, żetony i regulamin turnieju. Informację jako pierwsze podało Radio ZET.

Jak zaznaczyła Woźniak-Lewandowska, zgodnie z ustawą o grach hazardowych z 19 listopada 2009 r., wszelkie gry, w których wygrana materialna lub pieniężna zależy od przypadku, powinny być organizowane tylko w kasynach. - Gdy odbywają się w innym miejscu, są nielegalne - dodała.

NaSygnale.pl: Wywieźli pracownika do lasu i tam go...

d2n6hvi

Podziel się opinią

Share
d2n6hvi
d2n6hvi
Więcej tematów