Trwa ładowanie...
tvn

Finał WOŚP pierwszy raz poza TVP, będzie pokazywany w kanałach Grupy TVN

• Najbliższy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie współorganizowany przez Grupę TVN, która będzie go relacjonować w swoich kanałach TVN, TVN24 i TTV oraz serwisie Player.pl

• Pierwszy raz gospodarzem finału WOŚP nie będzie Telewizja Polska

Share
Finał WOŚP pierwszy raz poza TVP, będzie pokazywany w kanałach Grupy TVN
Źródło: PAP, fot: Marcin Obara
dwd1css

Cały finał WOŚP będzie pokazywany na antenie TTV oraz w serwisie Player.pl. Najważniejsze momenty zostaną też pokazane w TVN, a przebieg finału będzie też relacjonować TVN24.

- Finał jest wypełniony bardzo dynamiczną i emocjonalną treścią. Mamy więc przez cały dzień informacje o przebiegu akcji, historie osób wspierających Orkiestrę i korzystających z jej pomocy, czy opisy różnych, czasem bardzo nietypowych przedsięwzięć realizowanych przez lokalne sztaby. Są też zupełnie unikatowe możliwości wsparcia akcji, jak chociażby prowadzona na wizji licytacja złotych serduszek i złotych kart telefonicznych - zapowiada Jerzy Owsiak.

Po raz pierwszy głównym partnerem telewizyjnym finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie będzie Telewizja Polska. Grupa TVN współpracowała już przy kilku finałach WOŚP, jednak gospodarzem wydarzenia była do tej pory TVP, w której siedzibie znajdowało się główne studio.

  1. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Celem zbiórki będzie ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
dwd1css

Tegoroczny finał WOŚP w TVP2 oglądało średnio 855 tys. widzów. W marcu Jerzy Owsiak w liście do ówczesnego dyrektora TVP2 zarzucił Telewizji Polskiej, że niewystarczająco promowano wydarzenie i informowano o jego wynikach.

Jerzy Owsiak w ostatnich miesiącach kilka razy krytykował zmiany, które w br. zaszły w Telewizji Polskiej. W ostatnich wpisach facebookowych pokazujących przekazywanie przez Fundację WOŚP sprzętu placówkom medycznym podkreśla, że TVP o tym nie poinformuje. - Telewizja Narodowa tego nie pokaże, chociaż ma w tym przeogromny udział. Szkoda, ich strata - stwierdził w jednym z nich.

dwd1css

Podziel się opinią

Share
dwd1css
dwd1css
Więcej tematów