Trwa ładowanie...
d4dfpje

Filip Chajzer do hejtera: "kimkolwiek jesteś mam nadzieję, że nigdy cię to nie spotka"

Prezenter telewizyjny zamieścił na swoim facebookowym profilu emocjonalny wpis, w którym odniósł się do nienawiści jednego z internautów. Podpisany z imienia i nazwiska mężczyzna nazwał Chajzera śmieciem i obraził tragicznie zmarłego syna dziennikarza. - Kimkolwiek jesteś mam nadzieję, że nigdy nie spotka Cię porównywalna tragedia, bo nikt nigdy nie powinien przez to przechodzić - odpowiedział mu Chajzer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer do hejtera: "kimkolwiek jesteś mam nadzieję, że nigdy cię to nie spotka"
(ons, Fot: Pawel Kibitlewski)
d4dfpje

- Od prawie dwóch lat walczę o każdy dzień życia ze wzrokiem i myślami skierowanymi przed siebie. Staram się robić dla dzieci i kraju, który kocham tyle ile mam siły, czasu i pomysłowości... - zaczął swój wpis Filip Chajzer.

Po chwili jednak nerwy wzięły górę. Prezenter napisał, że w takich momentach jak ten nie ma już siły.

- Ale k*wa mać jest też czas kiedy nie mam nawet grama siły. Czy człowiek może być aż tak podły? Serio...? - pytał rozgoryczony Chajzer.

d4dfpje

- Jakim zwierzęciem trzeba być, żeby użyć takich słów. Przepraszam wszystkie zwierzęta. Złe porównanie. Mógłbym jeszcze zadać setki pytań o sens jego wiary, ale po co... To bydle i tak nie zrozumie - dodał dziennikarz.

- Kimkolwiek jesteś mam nadzieję, że nigdy nie spotka Cię porównywalna tragedia, bo nikt nigdy nie powinien przez to przechodzić. Nawet taki wał, ch*j i największy idiota świata, którym jesteś - zakończył Filip Chajzer.

d4dfpje

Podziel się opinią

Share

d4dfpje

d4dfpje
Więcej tematów