Trwa ładowanie...
d2oq9cm

"Fakty" TVN: Ewa Kopacz zaproponuje program zmian ustroju

Szefowa PO Ewa Kopacz zaproponuje rewolucyjny program zmiany ustroju włącznie ze zmianą konstytucji - wynika z informacji "Faktów" TVN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Kopacz
Ewa Kopacz (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d2oq9cm

"Fakty" TVN podały na Twitterze, że zmiany, które ma zaproponować Ewa Kopacz, zwiększają obywatelską wolność i udział obywateli w rządzeniu.

Zapadła decyzja, by już teraz ruszyć do pracy, żeby nie przespać kampanii - poinformowały "Fakty" TVN.

W poniedziałek Zarząd Krajowy PO omówił kampanię i wynik wyborów prezydenckich. Hanna Gronkiewicz-Waltz po spotkaniu zapowiedziała, że przygotowania do kampanii parlamentarnej PO zaczną się już we wtorek. Nie chciała zdradzić jednak żadnych szczegółów. - Musimy szybko opracować program, zacząć robić listy wyborcze, chcemy złożyć różne, nowe propozycje, pani premier ma już koncepcję, ale to do niej należy jej ogłoszenie - powiedziała jedynie.

d2oq9cm

Ewa Kopacz ogłosiła, że w połowie czerwca odbędzie się kongres programowy Platformy Obywatelskiej. Wtedy przedstawiony zostanie program, z którym partia pójdzie do wyborów parlamentarnych. Jak zaznaczyła, jeszcze przed kongresem i przed wyborami, politycy PO będą chcieli "być każdego dnia, o każdej porze, o każdej minucie z obywatelami, którzy są skarbnicą wiedzy". - Czyli politycy od obywateli będą się uczyć, w jakim kierunku powinna pójść ich energia, ich działania w następnej kadencji - dodała.

d2oq9cm

Podziel się opinią

Share
d2oq9cm
d2oq9cm
Więcej tematów